Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paula 77

kobieta pracujace w jednostce wojskowej

Polecane posty

Gość paula 77
chcialam sie dowiedziec czy sa tu takie-co robia i jakie zarobki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
ja pracowałam w jednostce wojskowej, stanowisko podreferendarz a de fakto robilam za sekretarke a zarobki hmmm nie sa najwyzsze ale co kwartał jakas nagroda, 13stka ale to i tak duzo nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula 77
a latwo sie dostac do takiej pracy?-z kim tam rozmawiac? i jakie kwalifikacje-ja mam wyzsze pedagogiczne wyksztalcenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
tylko czy my mowimy o kobiecie cywilu czy kobiecie zołnierzu?? bo ja mowie o kobiecie cywilu, chetnie tam przyjmuja po administracji lub prawie, czasami tez potrzebuja psychologa to zaleznie od jednostki. a ja akurat dostałam sie po stazu. Najlepiej szukac ofert pracy w biuletynie slużby cywilnej lub w urzedzie pracy. szukac pracy na własna reke jak sie nie ogłaszaja to nie polecam bo jesli nie maja etatu to i tak nikogo wezma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula 77
oczywiscie ze o cywilna sluzbe mi chodzi-ja mam pedagogiczne studia to mam szanse? a gdzie ten biuletyn znajde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula 77
dzieki za info-nie upieram sie przy wojsku ale kiedys rozmawialam ze znajomym i mowil mi ze do jednostek przyjmuja kobiety i praca ok- w tej chwili robie studia podyplomowe -historia i jest kilku panow ktorzy pracuja jako zawodowi wojskowi i te studia do pracy sa im potrzebne-pracy w szkole nie ma,to pomyslalam ze rozejrze sie wjakichs konkretnych miejscach bo np handel mi nie odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×