Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plazolubna

* kto bral lub bierze slub na plazy - sa tu takie osoby? *

Polecane posty

Gość pumeksol
moja siostra brała. na plaży. ale ona mieszka w stanach. no i pojechali sobie na hawaje i tam na plaży o zahodzie słońca... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huczne nie gadaj. Bo to naprawdę nie problem. Wytarczy iść do parafii i poprosić o zgodę księdza. Co łaska oczywiście będzie wyższa. Ale wszystgko da się kupić w tym pięknym kraju. Wiem bo sama chciałam mieć poza kościołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz akurat dowiadywałam się bo kilka osób chciało właśnie takzorganizować sobie ślub kocielny ale akurat to było vw górach i co.... ksiądz był bardzo miły i nie dał dyspensy. To wszystko zależy od nich, nie od kasy. Bo i zdarzyło się to też mojej koleżance, której ksiądz był w rodzinie i taki ślub miała bez problemów, ale mówił,że bardzo trudno uzyskać takie pozwolenie. ale oczywiście,że można tylko powiedziałam,że jest trudniej niż taki zwykły ślub. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to npo. jeden powiedziała,że ślub katolików powinien odbyć sie w miejscu dotego odpoiednim a nie jakieś tam \"ochoty\" cóż tak też się zdarza. Janp. kiedy 4lata temu brałam ślub miałam jeszcze gorzej i problemem btył ślub w innym kociele niżw mojej parafii. Mówię ci wyszłam zaryczana, ( aledopiero za drzwiami dałam sobie ...)ksiądz praktycznie powiedział, że nie chciałby mi dawać ślubu, bo co to za ślub, jeżeli tylko kasa sie liczy. A my zapytalismy tylko ile należy zapłaciza slub.a to chyba logiczne, aby wiedzieć wcześniej aby wszysko sobie zaplanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz skoro ksiądz powiedział, żę ślubu udziela się w miejscu do tego przeznaczonym to zapytałabym czy bóg jest tylko w kościele. Bo ja myślałam, że ślub jest przed bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×