Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ducky Duck

Ranking żeli pod prysznic

Polecane posty

Otwieram topic w którym będzie można podzielić się z innymi osobami opinią dotyczącą najlepszych żeli pod prysznic. Sporo teraz jest różnych kosmetyków do mycia, problem tylko, które z nich są naprawdę dobre - nawilżają, myją i są delikatne. Wpisujcie swoje typy. Ja typuję kremowy żel Palmolive Comfort - w różowej butelce - ma fajny zapach, świetnie pielęgnuje i długo pachnie na skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lirene Antycellulitowy
- rewelacyjny, pobudzający zapach i super konsystencja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzisz i podpisujesz
ja lubię najbardziej Nivea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la la la
Ja też Nivea.Szczególnie mleko i witaminy. Delikatnie pachnie. A ostatnio tez palmolive z kaszmirem. Długo utrzymuje się zapach na skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakretka
dobry zel pod prysznic to dla mnie taki, ktory jest gesty, wydajny, dobrze sie pieni, latwo splukuje i nie zostawia na skorze dziwnego filmu, ktory ma udawac nawilzenie, ladnie pachnie, ale zapach musi sie szybko ulatniac - pachniec to ja wole perfumami, niz zelem pod prysznic ;) moje typy to: timotei, yves rocher (w duzej butelce z nakretka), ziaja aquina (tani!!), fa (duzo zapachow).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lirene nawilzający z oliwką
Wedlug mnie super-ślicznie pachnie i zostawia fajną skórę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podpisuje sie pod lirene antycelulitysowym:) cudowny zapach greifrutowy mniam uwielbiam pozatym adidas filetowy swietna konsystencja i dove tez antycelulitusiowy i wygladzajacy super nawilza i jest jak mleczko:) tylko malo wydajny;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio używam Fenjala i też jest fajny ... taki kremowy i bardzo dobrze nawilża skórę. Słabo się pieni, ale to chyba nie jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nivea Natural Oil
rany!!!!!!!!!!!, on jest cudowny, pokochałam go :) Zawsz ejestem sceptyczna jeśli chodzi o kosmetyki, zwłaszcza że moja sucha skóra kpi sobie z obiecanek producentów o długotrwałym nawilżaniu. Używam go od kilku dni, wspanile pachnie, ładnie się pieni. Dziś nawet pozwoliłam sobie na luksus nie użycia balsamu po prysznicu. MMMMMM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No słyszałam, że te Nivea są bardzo dobre, zbierają fantastyczne opinie. Chyba któryś sobie niedługo kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Zdecydowanie Nivea Mleko i Witaminy :) Jedyny żel, który sprawdza się przy mojej raczej suchej skórze. Ciągle do niego wracam, po nieudanym testowaniu innych. Ewentualnie jeszcze mogę polecić Johnson & Johnson z mlekiem i miodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam że Ziaja ma bardzo dobre żele pod prysznic. Ładnie pachną i są hipoalergiczne. Osobiście zamawiam z Apteki pod Smokiem, bo szybko realizują zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam teraz olejku pod prysznic kupionego w Rosmannie. Nawilża mi przy okazji skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×