Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spilka

fioletowe szpilki

Polecane posty

Gość spilka

załozylybyscie do dzinsow i odpowiedniej gory :D czyli fioletowa bluzka + bialy plaszczyk fioletowe szpilki??:D mam je i nigdy ich nie ubrałam..teraz jakos mnie naszlo no ale niewiem czy cos takiego przejdzie..aha obcasik 3 cm:) cos ala baleriny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zakladam
ale nie do fioletowej gory, dzinsy, czarny top i fioletowe szpilki jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spilka
mhm..ale cos na ten top jeszcze zakladasz prawda...jakiego koloru masz kurtke czy tam plaszczyk?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spilka
a moze lepiej zebym zamiast bialego plaszcza wziela dzinsowa kurtke??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym sezonie w kolorze butow jest wszystko dozowlone:) ja osobiscie jestem zakochana w 3 czerwonych turkusowych i zoltych:P:P:P co do fioletowych spileczke zalozyla bym je: na impreze do dzinsow i filetowego topu o np do takiego: http://luxlux.pl/artykul/1992/ciuch_dnia_top_miss_sixty do bilalego topu i dzinsow http://luxlux.pl/artykul/2548/ciuch_dnia_jeansy_anlo jesli ubrala bym sie cala na czarno lub szaro. przydala by sie tez fioletowa torebka lub fioletowy szal kurtka zakiet cokolwiek by buty nawiazywaly do stroju fiolet jest modny w tym sezonie i swietnie komponuje sie wlanie z bialym i szarym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolet ślicznie wygląda
z zielenią, ale taką intensywną,soczystą, a nie jakimś seledynem:):) nie podoba mi sie jak ktoś ubiera np czerwone buty, a do nich czerwoną bluzeczkę, lub nie daj boże do tego zestawu jeszcze torebka w tym samym kolorze:O sama mam fioletowe butki, więc wiem co mówię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thurman
fioletowe szpilki, ciemniejsze dzinsy, czarny top, dzinsowa kurteczka + filoetowa torebeczka a jak nie nosisz torebki to np jakis fioletowy naszyjnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×