Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oleńka24

Jaka sukienka na wesele dla grubszej - pomóżcie!

Polecane posty

Gość oleńka24

Mam strasznie nietypową budowę. Góra mała, zgrabne ramiona, maly biust. Po chorobie strasznie urósł mi brzuch, pupa i nogi. Wyglądam strasznie nieproporcjonalnie. Większość ciuchów przymałych.. Jak powinnam ubrać sie na wesele, żeby wyglądać dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt mi nie doradzi
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikitabanana
jak masz szczupłą góre , to wybierz sukienkę dosć wydeloktowaną , na przyklad na cienkich ramiaczkach i nad tym dużym brzuchem - odcieta; czyli trochę powyżej talii - no i niech ta sukienka będzie do połowy lydki, rozkloszowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikitabanana
możesz tez poszukac czegos , co będzie miało wzdłuż ciala pionowe szwy , zamiast odcięcia nad talią- tylko dół koniecznie musi być szeroki no i nie wybieraj sukienki z satyny , do satyny trzeba miec idealna sylwetke , a może nawet - być chuderlakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffkaka
Bzdura. Pomyśl przez chwilę. Taką sylwetkę trzeba zrównowazyć. Skoro góra jest mała, to trzeba ją powiększyć optycznie: dekolt w łodkę i koniecznie rękawy. Nie za obcisłe. Może jakiś szal. Dól owszem z podniesioną talią, ale w miarę prosty (nie obsiły, ale tez nie rozkloszowany, bo przecież to powiękzy efekt trójkąta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikitabanana
góra nie jest mała , tylko zgrabna , w sam raz poza tym rozkloszowany to dla mnie znaczy rozszerzajacy się - jak założy coś dopasowanego , to bedzie wyglądać jak parówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×