Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bozenna

NOCLEGI

Polecane posty

Gość bozenna

witam!!!!!!! pilnie potrzrbuję adresy nidrogich noclegów w ktajach nad bałtyckich i cowarto zwiadzać w tych krajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenna
Witam wszystkich serdecznie!!!!!!!! Bardzo proszę o podanie namiarów na niedrogie noclegi w krajach nad bałtyckich tj.LITWA,ŁOTWA,ESTONIA. BĘDĘ WDZIĘCZNA RÓWNIEŻ ZA WSZELKIE PRAKTYCZNE INFORMACJE NA TEMAT TYCH KRAJÓW.SPRAWA JEST DOŚC PILNA BO WYBIERAM SIĘ W PODRÓZ PO TYCH KRAJACH W CZASIE DŁUGIEGO MAJOWEGO WEKHENDU. Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJĘ. BONIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darłówko
Darłówko bardzo mi się podoba!!!! Darłówko - nadmorska dzielnica Darłowa, to ciekawe miejsce na weekend i urlop. Latem można korzystać z wszelkich atrakcji, typowych dla nadmorskiej miejscowości, po sezonie natomiast, można spokojnie wypocząć w ciszy np. podczas długich spacerów brzegiem plaży. Atutem miejscowości jest port i organizowane w nim rejsy wycieczkowe i wędkarskie oraz aquapark z podgrzewaną, naturalną wodą morską! W Darłowie można zwiedzać zabytkowe budowle m.in. Zamek Książąt Pomorskich. Na nocleg można zatrzymać się w "JASKÓŁCE", która znajduje się blisko plaży i oferuje pokoje z łazienkami i apartamenty (z TV, internetem i parkingiem). W obiekcie znajduje się ogólnodostępna kuchenka i lodówka. 76-153 Darłówko Ul. Wczasowa 2 Tel. 094 314 54 99 Tel. kom. 0 512 326 094 jaskolka.darlowo@wp.pl< /a>< /a> www: wczasydarlowko.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rychło w czas
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na http://meteor24.pl masz całą listę tanich noclegów - wystarczy ze wpisszesz sobie gdzie chcesz jechac - bo kraje nadbałtyckie niewiele mówia :) - jest ich jednak troche ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dalej szukasz tanich noclegów, to zobacz na https://www.holidon.pl. Jak gdzieś jadę, to zawsze tam szukam, głównie nad morzem albo w górach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka_1988
ja na ostatnie wakacje pojechałam przez www.enocuj.pl - bardzo prosta i czytelna strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnmk

Warto zajrzeć na meteor-turystyka.pl tutaj masz duży wybór noclegów w jednym miejscu, z dobrze zrobioną wyszukiwarką która faktycznie pokazuje te miejsca i ten standard którego się szuka przez co nie trzeba się przedzierać przez setki nie interesujących ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc90

Ja uważam, że bardzo fajne noclegi są w www.noclegimirow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×