Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nibys

zadziwjace pytaja jak samkuje zala sie ze on/ona nie chce a sami?

Polecane posty

zadziwiacie mnie pytaniami typu: dziewczyny jak smakuje sperma bo moja dziewczyna nie chce mi zrobic loda? lub moj facet nie chce mi zrobic minetki? jak to smakuje rozumiem facet ani kobieta (oile nie mieli oralnego stosunku homeskuslanego) nie sa wstanie wiedziec jak to jest w pelni slowa znaczenie. raz byla z jednym dramatycznym facetem ktory sam brzydzil sie wlasnej spermy ale kochl jak ja go piescilam. nie rozumiem was sami sie brzydzicie a partner/partnerka maja sie nie brzydzic? kurcze nie poprostu nie miesci sie to w mojej glowce jak mozna?? rozumiem ze facet nie bedzie pil wlasnej spermy ale zeby sie jej brzydzil? zeby jej nigdy nie sprobowal? albo kobieta zeby sie brzydzila wlasnego samku i nigdy nie probowala jak smakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc podszywaczu:P moze ty lubisz ale ja nie mam czarny nick wiec daj sobie spokuj lepiej napisz cos smiesznego zeby przynajmniej sie posmizla dajesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniertka
a ty wylizywałaś swoje wydzieliny?? raczej nie... a jak facet Ci to robi, to zapewne sie nie zastanawiasz wtedy , czy mu smakują.. jak nie umiesz dawać przyjemności to po prostu wróć do lekcji i może za pare lat powrócimy do tematu, jak będziesz już gotowa na prawdziwy seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miniertka--- zle mnie zrozumialas. owszem probowalam zrestza naprzyklad niektorzy mezczyzni lubia patrzec jak kobieta przy nich sie onanizuje i wylizuje swoje palce potem. dajel zastanawilam sie czy mu smakuje i spytalam nawet. lubie robic w ten sposob dobrze moejmu facetowi. minie zadziwnia wlasnie podejscie takie ze sama nie sprobuje ale jak jego partner nie chce to sie oburza i mowi ze jest beznadziejny i chce zmuszac. wlasnie jestem przeciwiestwem tego co pisze. i nie rozumiem jak moze facet nie sprobowac wlasnej sperwmy a dziewczyne ktora nie chce tego robic bo sie brzydzi czy cos tam namawiac do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×