Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziczek malutki

A może są tu kobitki, które chcą rodzić w Mińsku Mazowieckim?

Polecane posty

Oddalony o 50 km od Wawy... 2 miejsce od Fundacji Rodzić Po Ludzku i w zupełności podobno zasłużone :). Mnie już nikt nie zmusi do rodzenia w wawie :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z tego rejonu. Ale zamierzam rodzić w Siedlcach. Nie lubię tego szpitala w Mińsku. Moja matka mówi że zmienił się ordynator ale to nie świadczy o tym że zmieniły się warunki w tym szpitalu. Słyszałam i dobre opinie o porodówce w Mińsku, ale jednak nie przekonuje mnie ten szpital!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego nie chcesz rodzić w Warszawie? Kobiety w ciąży często uciekają z tego rejonu aby tylko nie rodzić w Mińsku. W mojej rodzinie już 2. Jedna w Wawie a Druga w Siedlcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a uciekają, bo nie są świadome tego oddziału. Sam mój gin powiedział, że jeszcze niedawno (przed zmianą ordynatora) zabraniał swoim pacjetkom rodzić w mińsku, bo jak nie chodziło się do lekarza, który pracował tutaj w szpitalu, to nikt się taką kobietą nie zajmował... Dużo jest takich nieświadomych kobiet jak Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz podobno... A masz jakieś dowody choćby doświadczenia innych kobiet? Może i trzyma ich twardą ręką ale ja mam nie miłe doświadczenia chociąż z chirurii ale... Przez ost. rok chodziłam do lekarza gin.(prywatnie) który pracuje tam w szpitalu, bo nie mogłam wyleczyć paskudnych upławów. Z wizyty na wizytę nowe leki które i tak nie pomagały. Tak przechodziłam prawie rok aż nie wiedziała co dać i wysłała na zrobienie posiewu z pochwy. Badanie za 30 zł.które można było na początku zrobić. Ale nie niech pochodzi i trochę kasy u mnie zostawi! Prywatnie przyjmuje dziennie 40-50 osób i mawet dokładnie nie zbada! Ot to są lekarze na którego możesz trafić w Mińsku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jeśli nadal chcesz rodzić w Mińsku to życzę szczęśliwego rozwiązania i oby te opinie o szpitalu się sprawdziły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno. Poza tym lekarzem pracował też, może i nadal pracuje bo w ośrodku tak, lekarz który nie potrafi stwierdzić ciąży tylko każe przyjść ze zrobionym testem ciążowym. Smieszne prawda! Ciekawe kto tam jeszcze pracuje? A na ordynatora trafisz albo i nie podczas porodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą wszędzie są kobiety które chwalą lub krytykują szpital w którym rodziły! To jaki wybiera się szpital to indywidualna sprawa każdej ciężarnej! Muszę kończyć! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam i wcale nie jestem przekonana do tego szpitala a już napewno do ochrony krocza. Jeśli nacinanie krocza to rutyna bo tam z wypowiedzi kobiet wynika że narzędzia na stół i o nic ciężarnej nie pytają, to wybacz proszę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale ostatnimi czasy to się zmieniło.. przeczytaj sobie pierwszy link... to był poród sprzed kilku dni :)... Wiadomo że nic z dnia na dzień się nie zmieni, ale widac na przykładzie tego szpitala że różnice zauważa się z miesiąca na miesiąc... ale jak kto woli :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może być sporadyczny przypadek. Jeszcze miesiąc temu moja znajoma rodziła ponad 20h. Lekarz prowadzący kwalifikował ja na cc a tam kazali rodzić naturalnie. Do dziś nie może siadać, tylko leży lub chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×