Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MMMMMMMMMMMMMMMMM

mam bardzo sucha skore co polecacie

Polecane posty

Gość MMMMMMMMMMMMMMMMM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czyje to
alergiczną czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot killer
kupilam w aptece BALNEUM intensiv ( hermal) i mi pomogl. ja mialam strasznie sucha balsamy nic mi nie pomagaly. kiedys bralam capivit hydrocomplex pomaga ale trzeba caly czas go brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmm
nie alergiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmm
a ile kosztuje to balneum intensiv (hermal)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intercosmetics
jest najleprze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza*
do kąpieli oilatum emulsja ,do twarzy czasami oliwa z oliwek lub oliwka bambino ,krem tłusty i półtłusty soraya ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagaa22
POLECAM bardzo bardzo bardzo maseczke różaną z DERMIKI w saszetce! Ja mialam strasznie sucha skroe, ciągle widoczne skórki i wogole okropnosc! maseczke ta nakladam codziennie przed spaniem i pozostawiam az sie wchlonie! NO normalnie rewelacja!!!! Juz po pierwszym razie skora jest jak nowa! Naprawde godne polecenia!! Tez lykalam Capivit hydro control i bylo dobrze dopoki nie skonczylam go brac czyli efekt nie jest dlugotrwaly! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaka ma ten balneum intensiv
konsystencje? bo tez mam problem z sucha skora ale nei znosze tlustych kremow-na razie uzywam iwostinu nawilzajacego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve66
Tez polecam BALNEUM . Ja stosuje dla dzieci - recenzja w damskiej torebce. Jakis czas temu mialam masakrycznie przesuszona twarz + jakas alergie...brr. Kremik bardzo pomogl i stosuje go juz zawsze. Wazne by krem mial emolienty jezeli masz suche skore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkkka
Flos lek żel aloesowy lub z żywokostem - koszt max 8 zł efekt 100 razy lepszy niż vichy, rvb itd i inne temu podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mialam podobny problem.
polecono mi u dermatologa Balneum i inne preparaty w aptece. Wszystkie razem kosztowaly kupe forsy i niewielki byl efekt.Przynajmniej jak za takie pieniadze to mozna bylo oczekiwac czegos wiecej. Rozwiazanie przyszlo samo kiedy zmienilam wlasciwosci wody na miekka. Okazalo sie ze nagle wiekrzosc kremow jest o,k. i to tych na ktore reagowalam swedzeniem wczesniej. Tak wiec sie zastanow czy przyczyna tkwi na pewno w kosmetykach/ Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccccccccc
a to balneum to balsam? krem? co to jest w jakiej to jest postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2468
a ja nie wiem jaka mam skorw vito jest najgorsze:P nidy normalna cera ale czasem mamm tendencje do przesuszania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 28
Vichy termal fix 2 jest cudowny. Nie używaj żadnych tłustych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×