Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łazienka

ILE ZA łAZIENKę WZIęLI U WAS???????

Polecane posty

Gość łazienka

Moja ma 12 m2, Zrobili: wylanie posadzki, popłożenie płyt gips karton na skośne ściany (poddasze użytkowe), obsadzenie drzwi i futryny w ściance gips karton,, położenie płytek glazura terakota, obsadzenie i obudowanie płytkami wanny i zawieszane umywalki , zrobienie wentylacji (ZABUDOWA wyciągu) i zrobienie świetlików. Ile daliście za podobne prace (robocizna)??Bez materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała łazienka i ubikacja
darcie starych i położenie nowych płytek, biały montaż 1000 zł, taniutko jak nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łazienka
A ja płacę 2 tys. za zrobienie właśnie tych wsyztkich rzeczy co napisałam i nie wiem czy to dużo. Proszę, napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łazienka
No please odpowiedzcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z cukrem
bardzo mało płacisz, myślę, że ta praca jest warta 3 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne
Zastanów się czy sama potrafisz to zrobić , jeśli nie to i tak zapłacisz ile powiedzą. A czy to drogo? Zależy gdzie , jacy fachowcy i jak to wszystko zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łazienka
nie zgadzam się jasne z tobą, bo po to pytam właśnie żeby jęsl żądają zbyt wiele to wzielabym inne ekipy, nie? A ja pytam konkretnie, wiem że kiedyś taki topik był ale wyszukiwałam pod różnymi hasłami i nic z tego :( Proszę piszcie dalej ci którzy robili lub robią remonty!!!!Ile za łazienkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za podobna robote (zamiast wanny-kabina) + pociagniecie calej instalacji wodnej zaplacilam znajomemu 1600 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łazienka
dzięki she za wypowiedź, piszcie dalej. Kabina a wanna to chyba też jest różnica... She, jak długo to robił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okolo 3 tygodni. Ale bardzo dokladnie.Fugi mierzyl suwmiarka,zeby byly równiutkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łazienka
no to fajnie :) A masz jakieś zdjęcia tej łazienki, bo chętnie bym zobaczyła jakbyś mogła jakieś zdjęcie zarzucić. Moim jakiś miesiąc zejdzie w sumie, bo robią po godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie,ze mam zdjecia,ale teraz nie mam zbyt wiele czasu-zaraz ide do pracy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łazienka
Rozumiem, jak będziesz miała czas i chęci to możesz choć jedno wkleić, oki? Miłej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łazienka
nikt się więcej nie wypowie??? Nie robicie łazienek czy co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łazienka
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łazienka
do żaden nick nie wchodzi: a skąd jest twój mąż??? Bo ja z lubelskiego, zrobiłby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój kolega ostatnio powiedział ze do łazienki za mniej niz 2 tys nie wchodzi. fachowiec jest z prawdziwego zdarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----->do łazienka ..ja Sosnowiec wiec raczej chyba nie realne :) -----> do karol_ina nie sztuka wziac za robicizne 5 tys i spieprzyc sprawe :) koszt 1500 to tylko robocizna a przeciez material wcale nie taniej wyjdzie... ..ja to sie ciesze ze maz wszystko sam zrobi bo juz odchodza te koszty robocizny..tyle tylko ze jak to mowia\"szewc bez butow chodzi\" zanim znajdzie czas zeby w domu zrobic to wiecie..na koncu..:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwika
a ile m2 ma łazienka,ze ktos bierze za remont 1500zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwika
paradontoza a jaka masz powierzchnie łazienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też z 12 m2 nie więcej kalsyczna łazienka w wieżowcu ale kafelki nie będą do samego sufitu a nie są z najwyższej półki płaciłam 42 zł za metr :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łazienka
no ja już się ugodziłam z majstrami: za to co pisałam, czyli za łazniekę 12 m2 + pokoik jakieś 10 m2 i ułożenie posadzki w gresie w piwnicy wzięli 3 tys. To, jak liczyliśy nie dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×