Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wielka

15-18 kg do wakacji...

Polecane posty

Kto idzie ze mną tą ścieżką? Może wreszcie raz i porządnie.... Pozdrawiam Wszystkie Was! Jestem tu nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henryczka
spory cel jak na niecale 3 miechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja waże 70 kg
i mam 170 cm cel to - 60 kg do wakacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cel trzeba jakiś mieć... Do tego trochę mniejszych... Trzeba próbować, tyle ze jak narazie nie mam zadnego pomyslu jak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek grubasek
hej ja sie chetnie przyłączę!! tez chciałabym schudnąć do wakacji jakieś 15 kg......;p :p WIELKA a masz jakieś dietki do zaproponowania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sszczerze? Zadnych. jak narazie kilka planow: Podstawa: jesć mniej, dalej 1. Wody w ciagu dnia wypijac 2 litry conajmniej 2. Zero ziemniakow, chleba 3. Bieganie codziennie rano 4. Warzywka i owoce! Heh, musze sie zabrac za siebie tak naprawde... Ciezko mi jest przyznac sie sobie samej ze jest zle... Choc zawsze trudno mi bylo zgubic choc kilka kilo... I zawsze myslalam ze jestem wieksza, nawet jak wazylam 69 kg przy 172 cm wzrostu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam osoby, z ktora np przez kontakt na gadu i smsami bedzie mozna sie wspierac na biezaco... Nie mam dostepu do neta 24h na dobe.. uczelnia, zajecia, praca itp... Wieczorne podsumowania jak najbardziej, pisanie o osiagnieciach codziennych badz porazkach tak samo... Ale jak wytrzymac cale dnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiennkaonaa
hej ja chce schudnac 10kilo zaczynam od poniedzialku chetnie z toba sie poodchudzam:)do wakacji jak chcesz daj gg pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:):) WIELKA--> ja chętnie siędo Cibie przyłącze.. teznie mam dostępou do neta cały czas bo mieszkam jeszce w internacie.. ale za 2 tygodnie kończe szkołe. Chętnie wspomoge Cię smsami i od Ciebie oczekuje tego samego:) Taki kontakt na pewno będzie dużo bardziej mobilizujący:) no i cały czas będziemy w kontakcie i będziemy mogły popisać sobie o swoich problemach nie tylko dietkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeszcze jedno :) w jakim jestescie wieku? Ja mam 21 lat :) lettta@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mam prawie 19 ale dopiero za pare miesięcy:P Więc miedzy nami ponad 2 latka róźnicy:) Jeśli ci to nie przeszkadza to zapraszam do wspólnego dietkowania:) Za 2 tygodnie czeka mnie matura a potem studia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia, napisalam Ci e-maila :) Pozdrawiam wszytkie Was i jak narazie dobranoc i udanego jutra :) Kurcze, jutro mija 11 miesiecy jak jestem z moim Ukochanym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabierzcie kody...
to meczace i nudne...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×