Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TakaSobieee

wszystko pasuje ale...

Polecane posty

Gość TakaSobieee

czesc... wiem, jest duzo tu tematow o penisach... sama zaczynam ten temat bo jest mi zle...mam wspanialego chlopaka...jeszcze nie mielismy seksu...dotykalismy sie i takie tam...no i sprawdzilam co ma w spodniach...zdziwilam sie, bo naprawde ma malego penisa...chlopak jest przystojny i wysoki... mialam 3 partnerow niezle wyposazonych...a ten moj obecny chlopak ma penisa chyba o polowe mniejszego od tamtych poprzednich... co ja mam zrobic :( nie rozmaiwaialam oczywisice z nim na ten temat...mowil ze mial 2 dziewczyny, dlugie zwiazki partnerskie...teraz zaczynam sie zastanawiac, ze moze zerwaly z nim bo ma malego... glupia jestem, wiem... bardzo lubie tego mojego faceta... pocieszcie mnie, prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
nie liczy sie wielkość tylko jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma pocieszenie :( ale nie martw sie niedlugo wchodzi nowe prawo unijne i mezczyzn z penisami ponizej 10 cm beda zamykac w specjalnych obozach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaSobieee
nie...to nie jest smieszne... zaczelam o tym myslec, ze bedzie mi zle...i wydaje mi sie ze nawet mu nie dam szansy... tak bardzo go lubie...jest najukochanszym facetem na swiecie... teraz nie wiem co mam myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ok zartowalam ;) sluchaj nie skreslaj go tak od razu :O daj sie chlopakowi wykazac myslisz ze dlugosc penisa daje najwieksze szczescie w zwiazku? wyluzuj i przetestuj goskoro juz go tam macalas to pewnie niedaleka droga do... :classic_cool: wiec najpierw sprawdz, skąd wiesz moze okaze sie najlepszym kochankiem z nich wszystkich? ;) ale nie zostawiaj nas w takiej niepewnosci i napisz potem jak bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdź boga w sobie
zależy co nazywasz małym :D? szczerze? gdy jestem w Katowicach śląskie dziołszki mówią mi, że moje 16cm hodowałem na sterydach i mają za małe cipki, zeby im wsunąć... A gdy jestem w Warszawie, to wiem, że tam ŚREDNIA wynosi 21cm... Wielkość - rzecz względna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaSobieee
Sweet Dreams... zle jest to, ze ja jestem manaiczka seksu, naprawde lubie sex...i rozne pozycje, a z nim to nie bede mogla duzo zrobic... oczywisice, jest dla mnie wazne uczucie i ta wspaniala atmosfera ktora on potrafi sprawic, ale nie chce zeby zobaczyl moja zawiedziona mine...nie chce mu tego zrobic... i to nie jest tak, ze ja lubie wielke penisy...ale takie srednie sa ok, a on to nawet sredniego nie ma... jest mi zle, i nie lubie sie za to, ze zaczelam tak myslec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie bardzo kreci
Ja bym poradzil temu twojemu chlopcu zeby sprawdzil objetosc twojego mozgu...oj orzeszek ci z niego,orzeszek...taki laskowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyahaahuhah
mam podobny problem moj tez ma malego, z tym ,ze juz go wyprobowalam, jest moim 2 facetem, z tamtyym nie odczuwalam przyjmnosci podczas sexu.wiec to ze z tym tez jej nie odczuwam jest dla mnie norma.chcociciaz , musze przyznac, ze pomimo ze ma malego, potrafi wysmienice zadbac o kobiete, moze chce zrekompensowac tym swoje braki......Twoj byl juz w dlugich zwiazkach, babki byly znim dlugo bo pewnie jest superowym facetem, fakt cęizej jest przy niektorych pozycjach, ale da sie to przezyc.chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaSobieee
heyahaahuhah... jej, czyli troche mnie rozumiesz... ja sie boje nawet z nim przespac...bo juz mam do niego uczucia, a co bedzie pozniej? bedzie mi jeszcze gorzej... na sama mysl, ze moze mi z nim nie wyjsc...i to jeszcze tak z glupiego a jednak tak waznego powodu...chce mi sie plakac...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaSobieee
i on tez jest superowym facetem... najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O jezzzzuuuuuu
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Ciekawa
jak poszlo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzz27
powinnas go zostawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rzucaj go, tylko spróbuj... naprawdę nie liczy sie wielkość. I kobiety, które opowiadają o 20cmetrowych \"maczugach\" chyba nie wiedzą, że średnia głębokość pochwy to ok 12-15 cm (z tego co pamiętam, ale mogę się mylić, bo mam sklerozę :O). Wniosek: może mieć i 15 cm a bedziesz czula go jak \"maczugę\" ;) Poza tym to prawda, że mały może dłuzej:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaSobieee
hey... no wiec, on ma napewno mniej niz 15 cm...i to jest zle...15 cm to normalny penis...i nawet bym sie nie zastanawiala...ale on ma chyba z 1o-12 cm...sama nawet nie wiem...nie dotykalam go duzo...jak wlozylam reke, zeby sprawdzic co tam ma (dlugo piescilismy sie wczesniej) to az nie moglam uwierzyc...tak mi zle... musi chyba to nawet smiesznie wygladac, bo on jest bardzo wysoki i ma duze miesnie, bardzo dobrze jest zbudowany a tu takie male pracie...jej... boje sie zaczynac cokolwiek z nim ale miedzy nami zaczyna byc cos wiecej niz przyjazn...i ogolnie jest najukochanszy na swiecie...ma poczucie humoru, szanuje mnie, i traktuje jak nikt inny...nie przezylam cos takiego z nikim... czy ja mam dac sobie spokoj jak mam takie obawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nom mniami
takaa sobie mysle ze powinnas dac sobie spokoj bo jak sie z nimprzespisz bedzie jeszcze gorzej jesli cchesz znac odpowiedz jak bedzie znajdz wtutaj topik dziewczyny onazwie przez seks tytul wczoraj kochalamsie z moimfacetem -chyba taki wiec uciekaj oan ma identycznie jak ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę sądzisz, że lepiej urwać tę znajomość? W sumie gdybyś miała być niezadowolona do końca życia... Tylko potem nie żałuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobieeee- jdla mnie liczy sie powierzchownosc, charakter, sposob bycia, a to ile ma w spodniach nie interesuje mnie zatak bardzo.Przeciez nawet bez duzego penisa mozna czuc sie szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza sunia
nawet jak bedzie "idealny" i sie zwiazesz na stale to pamietaj za 10 - 15 lat go bedziesz zdradzac chociazby tylko fizycznie z gosciem z duzym; bo jak raz sprobowalas i hormony zaczna szalec po 30 stce to sie nie oprzesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaSobieee
daje nam szanse... myslalam o tym duzo... bylam juz z mezczyzna w zwiazku przez 3 lata...niestety, on nie przepadal za seksem tak jak ja...ja uwielbiam, jestem chyba jakas niewyzyta...a z tym moim chlopakiem, to mysle, ze jest podobny do mnie, do eksperymentow...przeciez seks to nie tylko wlozenie i wylozenie...tak tez juz mialam z innym, moim innym gosciem, tez bylo zle..haha...mial duzego i myslal ze to wystarczy, zero pomyslowosci i zero "milosci"... wiec, mylalam i myslalam ... i daje nam szanse... co wy na to? mam sie bac? zawsze sa wibratory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paleczka bubu
ja bym sobie dala spokoj i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rade ci dam
sproboj bez kondoma. Podobno lepiej jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paleczka bubu
NIe mysle zeby to pomoglo. zuc go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak bylo
takasobieeeeeee, przyznaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhggg
to tak jakby facet zastanawial sie czy byc z toba bo masz male cycki? wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×