Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grapka

praca UK w jezykami... jak to jest...

Polecane posty

Gość grapka

wietam- planuje ok za rok wyjazd do pracy anglia- siedzialam w belgii znam niderlandzki studiowalam rok angielski , ucze sie francuskiego---jak jest w takiej ranzy z praca, czy jest zapotrzebowanie na ludzi znajacych inne jezyki niz ang?? w Polsce pracowlam w firmie transportowej w dziale org transportu; piszcie o swoich doswiadczeniach ps. wyjazd napewnie NIE londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony autobus
jeśli innymi językami operujesz tak biegle jak polskim to kariery nie wróżę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam biegle hiszpanski, ale jak potrzebuja kogos z hiszpanskim, to przewaznie zaznaczaja, ze wola \"native speaker\". A Hiszpanow jest tu wielu, wiec marne mam szanse... Ostatnio zadzwonili do mnie, bo potrzebowali kogos z polskim i niemieckim (niestety nie znam niemieckiego). Mysle, ze francuski bedzie dodatkowym atutem, ale raczej marne szanse, zeby zatrunili Polke jako speca od francuskiego, bo moga zatrudnic po prostu Francuza. Ale moze akurat, kto wie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grapka
dziakeuje z aodp- no wlasnei nei wiem sama - jedyny plus niderlandzki... bo holendrow i belgow tam nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grapka
dziakeuje z aodp- no wlasnei nei wiem sama - jedyny plus niderlandzki... bo holendrow i belgow tam nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grapka
dziakeuje z aodp- no wlasnei nei wiem sama - jedyny plus niderlandzki... bo holendrow i belgow tam nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grapka
dziakeuje z aodp- no wlasnei nei wiem sama - jedyny plus niderlandzki... bo holendrow i belgow tam nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grapka
naprawde?? o kuecze nei wiedzialm... wkazdym bardz razie chcialabym w przyszlosci znalesc cos zwiazane z j.niderlandzkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze znajdziesz, ale nie tak na szybko. Przede wszystkim zrob sobie jakis miedzynarodowy egzamin i moze sprobuj w biurze tlumaczen? UK to taki kraj, gdzie jezyki az tak sie nie licza, bo przeciez caly swiat mowi po angielsku ;) a jesli ktos juz potrzebuje osoby znajacej jezyk obcy to ma do wyboru rzesze native speakerow, ktorych pelno tu z calego swiata :( I z tego co wiem to w krajach niderlandzkich ludzie swietnie mowia po angielsku wiec nie wiem czy jest az takie zapotrzebowanie ma tlumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fionna
Enamorada, piszesz, ze znasz biegle hiszpanski...ile czasu zajelo Ci opanowanie tego jezyka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grapka
o tlumaczu nei mysle- predzej o jakims biurze transportowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×