Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Młoda i nieznajaca sie

Jaką śmietane dodaje sie do zupy, słodka czy kwasna?

Polecane posty

Gość Młoda i nieznajaca sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_P
Staram się gotować niskokalorycznie, więc jeśli zabielam zupę to jogurtem nat. 0%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam i takiej i takiej. zalezy do jakiej zupy. np. do pomidorowej - kwasna. do kalafiorowej - slodka. do zurku kwasna. do brokulowej slodka. zalezy od ogolnego wydziweku zupy. jezeli jest bardziej na pikantnie, to kwasna. a jak zupa delikatniejsza ma byc - to slodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda i nieznajaca sie
a do ogórkowej jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda i nieznajaca sie
w sklepach sa kwanse 18%, a słodkie 30%... a czy sa w sklepach kwasne smietany 30%-we?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest w sklepach, to szczerze mowiac nie wiem ;) do ogorkowej dalabym zdecydowanie kwasna, niekoniecznie bardzo tlusta, nawet jogurt naturalny moze byc. jezeli lubisz czosnek, mozna wrzucc troche maksymalnie rozdrobnionego czonku. do ogorasowej bedzie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda i nieznajaca sie
bo gotuje teraz te zupe...mam słodka smietane 30% czy moge ja jakos teraz zakwasic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliowa pałeczka
Ja powiem taK: nie zabielaj zupy tylko do talerza wlej odrobinkę tej słdkiej smietanki, zobaczysz jak smakuje, jeśli dobrze -zabiel garnek. Ogólnie słodka śmietanka łagodzi smak zupy, czyni ją bardziej exclusive, choć... to rzecz gostu. Ja przyprawiam pikantnie i mi zabielanie słodką odpowiada. druga sprawa to taka że możesz kupić też słodką 18-stkę(mały kartonik, np. łaciatej), można ją tez wykorzystać do kawy przy okazji, po co od razu 30stke jeśli wolisz gotować chudo??? NO, ale 30stka doskoanle tez zageszcza, czego nie zrobi ani kwaśna ani śłodka 18stka:) Próbuj i wybieraj:) Ale pomidorowa z 30stka słodką jest doskonała! ...mniaaam!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zawsze
tylko słodką 30%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja generalnie do prawie każdej zupy, do której dodaje się takowe "wynalazki" dodaję śmietanę "Łaciata" 18% w kartoniku, tam nawet na tym pudełku pisze "do zup i sosów". Szczerze polecam. Nie dzielę, że do zup kwaśnych (czy pikantnych ) śmietana kwaśna, a do innych - słodka. Pomidorową, czy ogórkową od razu doprawiam tak, aby była odpowiednio kwaskowa, a ta śmietana , którą dodaję, nie zmienia zasadniczo smaku zupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×