Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dianeczka 22

17.04.07 -SoUtCh BeAcH I faza start-zapraszam

Polecane posty

Od jutra zaczynam diete SB,bo nie mam pomysłu na zadną inną diete itp. Dlatego zapraszam dziewczyny które mają ochote zacząc ze mną,jak nie trudno:) Do tego zaczynam jezdzić rowerem 5 razy w tyg i 8 minut abs brzuch i nogi. Dzisjaj już był pierwszy dzień jazdy. Ostatnio za duzo jadłam i musze zrzucić tu i uwdzie. Do starcenia mam jakieś 6-8 kg-mysle,że Sb bedzie najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ćwiczenia 8 minutowe:) ja je ćwiczę od lutego całą serię czyli ramiona, brzuch, pośladki, nogi i rozciąganie..na prawdę pomagają i bardzo podnoszą wydolność organizmu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABs to sa ogólnie cwieczenia na nogi noo;) poczytaj na kafe to sie dowiesz;p ja dołaczał spowrotem na swój dawny topic o SB ale jak bedą chetne to tu też bede pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co to za ćwiczenia, macie jakis link do nich czy cos takiego? chodzi mi o to jak sie je wykonuje a nie co to jest, bo te podstawowe inf.mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka 28
a po co ty dziewczyno zakladasu nowy topik sa az dwa o south beach-bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość friccafricca
zycze powodzenia, ja od jutra pzechodze na 2 faze,byłam na pierwszej, nie grzeszyłam i schudłam 4 kilo :) także wytrwaj !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka 28
gwiazda sie znalazla-musi miec swij topik i koniec-po ci zasmiecac kafeterie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a od kiedy to
trzeba miec pozwolenie by załozyc nowy wątek ? w koncu dzieki temu istnieje to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o to,że musze miec swój topi:) Myslałam,że może fajnie,bedzie załozyc nowy skoro są tylko II;) no ale skoro nie ma chętnych to dołaczam do innego o SB:) na którym kiedyś już byłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co te kłótnie??:O co do ABS to ciężko jest je ściągnąć..linki są na jednym z wątków o kulturze fizycznej na dieta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka malenka
albo z youtube mozna cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na youtube chyba nie ma wszystkich części..przynajmniej ja nie znalazłam chyba 1 albo2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×