Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Mucha*

abonament RTV - płacić, czy nie??? proszę o opinie!!!

Polecane posty

Dostałam od rodziców mieszkanie. Wcześniej było zapisane na mojego tate, teraz jest na mnie. W związku z tym tata płacąc abonament RTV za kwiecień wypełnił na poczcie taki druczek o wyrejestrowaniu odbiornika. Teoretycznie ja powinnam pójśc w maju i zlozyć wniosek o nową książeczkę na moje nazwisko, ale nie wiem czy warto??? Myslicie, że mnie skontrolują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam sie na tym, a tez sie czasem boje ze ktos moze przyjksc i sie przyczepic a potem olbrzymia kare nalozyc... my wynajmujemy mieszkanie nie mamy kablowki tylko antene siatkowa i najzwyczajniej w swietle prawa kradniemy sygnal... mam nadzieje, ze nic takiego nie nastapi, nie wiem czy wczensiej ktos tam oplacal abonament i czy rejestrowal tv...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja płacę za kablówkę i denerwuje mnie fakt dublowania sie tych opłat to jest jakies chore dotychczas płaciłam RTV bez gadania (ja uzytkowałam więc i ja płaciłam, mimo, ze książeczka nie była na moja nazwisko) bo odbiornik był cały czas zarejoestrowany ale teraz skoro jest wyrejestrowany to widze w tym okazję tzn ni zeby nie płacic już nigdy, ale może dam sobie spokój na kilka m-cy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarpa
ja nie płace od 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELIzka 33
ja palce 105 za kablowke z internetem telewizji malo ogladam i po co mam jeszcze za publiczna telewizje placic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie to przepłacają
105 zł za kablówkę? Ja płacę 25 zł miesięcznie+internet 33 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-taaaammm
Czym Ty się martwisz? Najwyżej Cię złapią. 245 zł to nie jest majątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abonamentu nie płacę, mam kablowkę w promocji za 26 zeta na m-c :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarpa
ja płace 50 za kablówke i 39 za internet. Niestety w mojej dzielnicy nie ma innej mozliwości. wiec moze ostrozniej tak z opiniami:p I tez nie małam ochoty płacic jeszcze za posiadanie radia i Tv:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam ze sie nie znam, kiedys zaslyszalamze kara to jakies 500 zl, wiec polowa mojej pensji... tylko ze my wynajmujemy mieszkanie w sumie nie placimy za odstepne, bo od rodzinki sie wynajmuje, antena jest na balkonie malo widoczna... normalnie sluchamy radia.. moja mama tez juz od kilkunastu lat nie placi za rtv, bo najzwyczajniej za duzo to by w szystko kosztowalo, przeciez w kablowce jak moiwsz to sie dubluje placac kablowke placimy rowniez za kanal tvp 1,2,3... a kaza nam placic podatek dodatkowo za te 3 kanaly... chore masz racje chore... ludzie utrzymuja telewizje... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se-12
ja nie płace już 15 lat.wczesniej ojciec płacił,wyprowadził sie i zmarł...jak przyszło ponaglenie ze ma zapłacić to odesłałam zwrot adresat zmarł..i do dzis mam spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz płacę
Do nas po 10 latach niepłacenia abonamentu przyszedł komornik. Teraz muszę zapłacić grubo ponad tysiąc. Cud, że telewizorów nam nie zabrał.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahah od razu
komornik przeszedł??? a to ciekawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz płacę
Nigdzie nie napisałam, że od razu! Po 10 latach.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest opłata za oglądanie tylko za posiadanie odbiornika. Możecie sobie nawet nie włączać ale płacić za samo posiadanie trzeba. Wiem że to kretyństwo tym bardziej że przecież się kupuje tv w sklepie, a nie dają go gratis. Tak więc kablówka nie dubluje opłaty bo kablówce płacimy za oglądanie programów, a abonament za posiadanie odbiornika. Zawsze coś wymyślą żeby kasę od człowieka wyciągnąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze placic
oszukiwac, bo moze nie zauwazą? I podobno 98% Polakow to katolicy. Oszustwo jest oszustwem. Jak sie komus takie prawo nie podoba, to niech wywali RTV , nie ma obowiazku miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niewiem dlaczego ale tyle bylo napisane ze jest do zaplaty a i tak nie maja zamiaru oplacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppp......
płacicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drodzy państwo TVP to spółka skarbu państwa która jest podmiotem gospodarczym jak każda firma powinna zawzec umowę z odbiorcą jest to oszukiwanie ludzi stacje komercyjne utrzymują się same a tworTVP zawsze im mało maja subwencje maja z reklam prawnicy też robią ludziom wodę z mózgu jak wyżej ja nie chce zawierać umowy z TVP i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×