Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .........p.

CZy w HMie można zwrócić zakupione ubrania?

Polecane posty

Gość .........p.

Bo się ktoś rozmyślił?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak do 7 dni
nieużywane, nienoszone, z wszystkimi metkami (mogą być odcięte, ale mają być) i paragon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipipi
nie wiem jak w Polsce, ale w Niemczech masz na to bodajze 3 tyg., zwracasz bez zadnych wyjasnien. zobacz na paragonie czy jest napisane do kiedy mozesz zwrocic. z tego co tez wiem mozesz zakupiony towar w H&M np zagranica wymienic w np. Polsce. Chyba wszedzie sa te same zasady, a jak sie spytaja dlaczego to odpowiedz " bo tak"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak do 7 dni
niestety niemieckie prawo handlowe w polsce nie obowiązuje. chyba ze ten konkretny sklep ma tak że przyjmuje zwroty dłużej. zasadniczo jest to 7 dni "bez podania przyczyny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kallinki9
oj, dziewczyny:) h&m jest pod tym względem bardzo, bardzo fajny! do 28 dni zwracasz towar z paragonem i metką w dowolnym h&m w polsce;) np. kupiłaś bluzeczke na wycieczce w krakowie, a możesz zwrócić u siebie- w warszawie... ja czasem biore maaaase ubrań dla mamy z czego ona wybiera kilka (chodzenie po sklepach do dla niej męczarnia)- reszte odwoze do sklepu, kiedy mam czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kallinki9
i na pewno tak jest- z resztą pisze to w każdym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we wroclawiu mozesz
zwrocic do 28 dni towar bez podania przyczyny pod warunkiem ze jest nie noszony z metkami i masz paragon w innych miastach jest na pewno tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skoro nie bylo metki przy moim zakupie to co w takim wypadku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×