Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakamuflowany

ukrywam przed moją dziewczyną,ze jestem gejem

Polecane posty

Gość zakamuflowany

nie mam odwagi sie przyznac,wiem jestem świnia obłudną i tchorzem ,ale jak to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walisz ją w kakao
dupa, to dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozstac sie z dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz ze wolisz tyłki
bardziej zarośnięte i mięsiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelka...
zrobic to jak najszybciej! takie rzeczy sie zdarzaja, nie musiales odkryc tego odrazu... czlowiek szuka cale zycie i cale zycie bladzi. powinienes jak najszybciej sie z nia rozstac i stworzyc zwiazek w ktorym naprawde bedziesz mogl sie zrealizowac. mysle jednak ze niestety moja wypowiedz bedzie jedyna ktora nie bedzie wulgarna i infantylna (zdaje sie ze juz niewiele myslacych osob zostalo na forum... wieczor sie zbliza) mysle ze jezeli nie byliscie ze soba zbyt dlugo nie musisz nawet podawac prawdziwego powodu rozstania. jezeli jednak byl to zwiazek staly- po prostu powiedz, powinna to zrozumiec... nie raz jeszcze bedziesz musial skonfrontowac swoja orientacje z ludzmi roznie na nia reagujacymi. mysle ze to moze byc pierwsza proba... i nikt nie powiedzial ze bedzie latwa. wiem ze mi byloby ciezko pogodzic sie z taka informacja ale ... no coz... sa rzeczy od nas niezalezne, a orientacja do takich nalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak kiedys wyjdzie wiec nie ran jej jeszcze bardziej. i siebie przy okazji nie mecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×