Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martwie sie

13 tc a macica po badaniu na 8tc - czemu taka roznica???

Polecane posty

Gość martwie sie

Jestem w 13 tc, wczoraj miałam wizytę u lekarza i po badaniu powiedział ze macica jest duża jak na 8tc, powiedział ze 5 tyg różnicy to sporo i nic po za tym... Myślałam ze mnie wyśle zaraz na usg a on stwierdził ze usg będzie dopiero za miesiąc!!! Nie wiem, co o tym myśleć i się martwię bardzo czy wszystko w porządku... Skąd może być taka różnica? Nie daje mi to spokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem moze tak
a usg takiego ok 12tc nie mialas? w ogole mialas jakies usg? jesli tak to kiedy jesli nie NATYCHMIAST zmien lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -ala-
dokladnie, u nas panstwowo 1 usg robia na przelomie 10-12 tygodnia prywatnie, tak jak pojdziesz, czyli np 6 tygodnia idziesz na wizyte wtedy masz tez usg z macica to nie rozumiem, to chyba dobrze ze sie powieksza i jest duza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem moze tak
przeciez wyraznie jest napisane ze macica jest przy mala... 8tc a 13tc to spora roznica - tak ponad miesiac, musisz koniecznie moim zdaniem isc do innego gina to skonsultowac zeby miec pewnosc czy ciaza sie rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwie sie
chodzę do przychodni - nie prywatnie. Do tej pory mialam jedno usg w 6tc, ale wtedy lekarz jedynie potwierdził ciąże i powiedział że następne badanie za 6 tygodni, dlatego też wczoraj sądziłam, że lekarz skieruje mnie teraz na usg, a się okazało że mam jeszcze miesiac czekać!!! nie wytrzymam tyle i pójde prywatnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem skoro lekarz powiedzial ze jest oki to jest oki. na kafeterii czesto sa panikary wiec na niektore rzeczy patrz z przymrozeniem oka. my nie jestesmy lekarzami. moim zdaniem jest wszystko narazie w porzadku. moze masz zwyczajnie zle policzone tygodnie ciazy? przeciez zawsze podaja ci + lub - 2 lub 3 tyg/ ja przed porodem czyli w 40 tc mialam plod rozwiniety na 37 i urodzilam przez cesarke. wszystko bylo oki. malutka ma teraz niecale 7 tyg. nie martw sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem moze tak
a czy w 6 tyg widzialas na usg serduszko? wydaje mi sie ze jednak powinnas wybrac sie prywatnie. przynajmniej bedziesz spokojniejsza i bedziesz wiedziala co sie dzieje... ja bym to skonsultowala bo niestety lekarze z przychodni to bywaja konowaly... a moze czekal ze przyjdziesz do niego prywatnie (tzn ze mu to zaproponujesz)?? takie wypadki tez sie zdarzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwie sie
w 6tc jak to ujął lekarz - ciąża żywa, serduszko bije. Ja wiem, że czasami może niepotrzenie się stresujemy, ale chyba to uzasadnione, przecież każda mama martwi się o swoje dziecko... umówiłam się na jutro prywatnie do lekarza - będę spokojniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×