Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość askA.

wywabianie zoltych plam

Polecane posty

Gość askA.

jakie znacie sposoby wywabiania zlotych plam z bialych bluzke pod pachamia i nie tylko? bo juz probowalam wszystkich proszkow i plynow i nic;( a znacie jakis sposob by z kolorowych bluzek te zacieki pod pachamiz antypespirantow tez jakos wyczyscic?? z gory dzieki i czekam na propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depilacja pod pachami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowcipne z ta depilacja lol ale to nie jest tak niektore antyperspiranty wraz z potem i niektorymi tkaninami tak reaguja. mam biala bluzevczke ktora bardzo lubilam niestety kompinacja materialu i antyperspirantu tez twozyla na niej zoltawe zacieki. sprobuj sokiem z cytryny mi sie udalo wywabic. moja mami mowila cos o sodzie ze tez wywabia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaBamba
Ja też mam ten problem i strasznie mnie to denerwuje.W pracy muszę nosić białą bluzkę,i mam taką jedną na której szczególnie pojawiają się te plamy,bo na innych mniej.Co z tego,że w praniu się ich pozbędę jeżeli po założeniu wszystko zaczyna się od nowa.Gdyby nie ti,że lubię tę bluzkę to bym jej już nie nosiła.A tak poza tym to mam sposób na zniwelowanie efektu pocenia się -po za antyperspirantem używam jeszcze talku do ciała,można również odrobinę nasypać bezpośrednio na bluzkę w wiadomym miejscu-oczywiście białą bluzkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmienic dezodorant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×