Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajnalaskazniej

swietna laska z niej

Polecane posty

Za ładna, przysłowiowa \"za wysoka poprzeczka\" Przez to nieosiągalna a tym samym w realu nie byłoby sensu dążyć do poznania jej. Szkoda czasu. No i przez to że wygląda jak modelka robi wrażenie z innego, medialnego świata a to dytansuje. W lokalu szkoda byłoby czasu na zaczęcie z nią jakiejkolwiek rozmowy. Poświęcanie czasu na to co nieosiągalne to strata czasu. Trzeba być pragmatycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakze
za ładna ?Nawet na nią uwagi bym nie zwrocił.TAkich lasek setki chodzi po ulicach .Zreszta widzialem wiele ladniejszych.Jednak nic nie przebije uroda lasek z mojego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakze
a ta z linku w temacie to zwykly pasztet z makijażem.MAkijaz jej nie pomoze .Ma brzydka twarz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakze
mnie kreca niewinnie wygladajace laski ,a nie kurest wo.Ona moze miec powodzenie ,ale wsrod zuli osiedlowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała sztuczna nie widze w niej
prawdziwej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty sie tak uczpiles tych po
ciebie nie kreci kurestwo a zalozyles temat w ktorym wklejasz laski z golymi cipami, idz sie leczyc chlopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie bardzo kreci
moim zdaniem przesadzaja ci,ktorzy sie tak zachwycaja ta dziewczyna z 1-go linku-jest pospolita,tyle ze ma na twarzy pol drogerii.Ladna jest ta ostatnia-z kreska pod okiem.Reszta linkow-coz...najladniejsza to ta z jezorem,,,,-o reszcie szkoda pisac.To prawda,ze wszystkie kobiety sa piekne....tylko czasem wina brak.Miejcie troche samokrytycyzmu.To co wiekszosc z was mysli o sobie dotyka tak czesto szczytow pychy!!...i proznosci.Poza tym-czy tylko to dla was sie liczy w zyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ona
sztuczne cycki i głupi ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×