Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tutka

co sądzicie o Czesi z Klanu ????????

Polecane posty

no dalej kurde niekt ze mną nie pogada? ja tam z niej brechtam za każdym razem jak sie na ekranie pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako postać koszmarna jest
głupia jak but, ale przekonana o swojej wielkiej mądrości :O. Zas o "warsztacie aktorskim" pani Powierzy jako takim nawet się nie wypowiadam, bo to totalne nieporozumienie. Sztacheta z płotu lepiej by zagrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w sumie nie chodzi o Powierzę tylko o Czeske jako taką jak wszystko przeżywa i ciągle \"ciocia! ciocia! ale ciocia!\" od razu wiedziałam że wtopi ta kasę w tej spółce a jak sie wczoraj poryczała jak Darek przyjechał \"Darek, bo ty mnie zaraz zabijesz\" Przednie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppppp
bo to prosta dziewczyna jest. Widocznie autor scenariusza i cała reszta szanownej obsady ma takie wyobrażenie o dziewczynach ze wsi. A wy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam konkretnego wyobrazenia o dziewczynach ze wsi zadnej nie znam a nie chcialabym generalizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma kretynskie imie
na ktore w pelni zasługuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppppp
ale Rysia to nawet Czesia nie jest w stanie" przebic".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesława Kot - Kurzawska heheheh Rysio to debeściak w sumie śmieszny, ale..... bardzo antypatyczny gość (postac, nie aktor!) nigdy bym nie chciała mieś takiego ojca ani męża twardoglowy taki ciakawe jak sie temu aktorowi żyje z \"przekleństwem Rysie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzecznik
cześka jest boska , ciociaaaaaaaaa...... co do aktorki , to chyba nie ejst taka najgorsza , bo przeciez grała juz w jakichś tam pannach nikt i zbierała pochwały; tu ma grać taką wiejska gęś i moim zdaniem dobrze jej to idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinaccio
Naiwna. Darek ją powinien wychłostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azibela
Co sie czepiacie taka ma role.Nie ona pisze scenariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refi
Rola rolą, ale ta jej sztuczność to przesadzona. Czy wymyślicie, że ludzie mieszkający na wsi tak się zachowują???chyba macie jakieś kompleksy, poza tym mieszkać na wsi to teraz luksus, nie każdego stać na domek w mieście. Widzę, że gustujecie w slamsowatych blokowiskach itp.w mieście też nie brakuje idiotek co widać również na tym forum, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooya
Racja, nie tylko w mieście mieszka inteligencja.....Czesia nawet gdyby była z miasta, to by jej to nic nie pomogło!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppppp
z ta dziewczyna ze wsi to była lekka prowokacja. Sama jestem ze wsi i przeraza mnie wyobrażenie scenarzysty na temat ludzi, którzy nie pochodza z miasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz już nie oglądam Klanu, ale pamiętam jaka była kilka lat temu, jak wprowadzili jej postać. Czesia przyjechała ze wsi i chciała, żeby ją nazywać Celine :P Pomijając litość, jaką wzbudzała ta postać chciałabym zauważyć, podobnie jak osoba, która wypowiedziała się powyżej, że ludzie ze wsi tak się nie zachowują. A w Klanie oczywiście musieli przejaskrawić postać Czesi, która, skoro jest ze wsi to musi być naiwna i gadać głupoty. Znam dużo osób ze wsi - sporo dojeżdża do mnie do szkoły i nie zauważyłam, by w jakikolwiek sposób różniły się od tych z miasta. Tak więc Czesia mnie nie intryguje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×