Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facet34

Zalezności. Wypowiedz się?

Polecane posty

Gość facet34

Zauważyłem jedną zalezność - kobiety z dużym biustem (miseczka d i więcej) są bardziej niewyżyte i potszebują o wiele więcej seksu i doznań niz ich koleżanki z mniejszymi piersiami. Oczywiście nie zawsze tak musi być, to tylko moje prywatne spostrzeżenie. Wypowiedzcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viana
Na jak dużej próbce operujesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet34
Nie wiem co masz na myśli? Ps. sorki za błąd potrzebują winno być!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet34
Zauważyłem jeszcze jedną ciekawą zależność. Jeśli puszczam strumień moczu po lewej ściance pisuaru to mi się odbija, jak po prawej, popiarduję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczona starucha
To nie ma nic do rzeczy. Bo choć u mnie się to niby potwierdza, to jednak mam też koleżankę z niezbyt dużym biustem, która zalicza chłopów na pęczki nawet w czasie jak bywa mężatką (kilku mężów miała ale żaden nie wytrzymał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viana
Ile kobiet przebadałeś, czyli na jakiej próbce operujesz, czyli innymi słowy jakiemu testowi statystycznemu poddałeś jaką próbkę (ile) kobiet? Stary prowokatorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet34
Viana Kotku to już zostanie moją tajemnicą. Odpowiedz jak jest z tym u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vianaaa
Znaczy czy jestem niewyżyta seksualnie? Czy jaki mam rozmiar stanika? O co się rozchodzi? Ty złosliwy złodzieju nicków! Niebawem pójdziesz za kraty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, bo badania ekspertów potwierdzają coś innego ;) Chociaż, to podobno matka natura... Kobiety z naturalnie (!) dużymi piersiami są bardziej płodne i dlatego chętnie współżyją, ale zwykle tylko do urodzenia pierwszego dziecka. Natomiast u tych z mniejszymi piersiami popęd rośnie z wiekiem. (ja mam 20 lat, 75C i mam bardzo dużą ochotę ;) Boję się co będzie za 10 lat ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×