Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

mam 180 przegrałam życie

Polecane posty

[20.04] 23:34 beznadziejna osoba to jest strasznie ważne !! każdy wszędzi gada na ten temat i się kłóci pełno małych lasek mi się pląta pod nogami i mnie nienawidzi jestem zerem-chcę być niższa [20.04] 23:43 milka_7_7_7 dziewczyno!! ja mam 184 bez zartow i dodatkowo bez skrepowania zakladam buty na obcasach Moj narzeczony jest odrobine nizszy ode mnie i fanie razem wygladamy Nie rozumiem Cie bo ja kocham byc wysoka Nie mam problemow z zobaczeniem kogos z daleka, np kanara w tramwaju a w dodatku wszystkie moje kolezanki maja ok 160 Gdy wchodze na jakakolwiek impreze to na mnie pierwsza patrza,a ja jak prawie kazda kobieta lubie byc w centrum zainteresowania Czas polubic siebie Ogród drży marzeniem o haszyszu.... [20.04] 23:46 a ja mam 178 cm. A w butach sporo ponad 180cm. jakos nie robie z rgo problemu , ani ja , ani inni. Nie lam sie dziewczyno, grunt to usmiechnieta buzka >Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejna osoba
milka nie czujesz sie osaczona?nie masz wrazenia ze to sie komus niepodoba? za dwa centymetry mniej oddałabym naprawde duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wazny jest wyglad
wzrost itd, ale wazne czy sami siebie poptafimy zaakceptowac. Bo jak jak odbieramy siebie , tak samo odbieraja nas inni.Wiecznie smutna i zakompleksiona bedziesz tak wlasnie odbiarana, a wystarczy sie usmiechnac do innych i swiat wyda Ci sie przyjazniejszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejna osoba
jest w tym trochę prawdy ale mi sie nie chce śmiać kiedy siebie widzę nie lubię siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny nie przesadzajcie
a jakbyście nie miaqły rąk, albo nóg, albo nie widziały, słyszały to co???? Wyluzujcie trochę, są gorsze problemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejna osoba
"a jakbyście nie miaqły rąk, albo nóg, albo nie widziały, słyszały to co????" to bym miała usprawiedliwienie przynajmniej "Wyluzujcie trochę, są gorsze problemy...." czyli to jednak jest jakis problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111111111111
hehehe ja myślałam,że 180 kg wagi a tu o wzrost chodzi:) myślę,że to dużo ale nie ZA dużo,nie masz się czym przejmować na takiej wysokiej dziewczynie wszystkie ciuchy wyglądają ładnie,co do chłopaków-teraz większość ma po 190 więc będziesz super wyglądała z takim gościem,lepiej być wysoką dziewczyną niż karakanem z 155 cm wzrostu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka ma 181 cm i jest super laską, ma piękną figurę. jednak ja bym nie chciala byc tak wysoka, bo wtedy ma sie swiadomośc ze od przynajmniej połowy facetów jest sie wyższą. co to za bzdury ze teraz większość facetów ma 190cm? sredni wzrost mężczyzny to ok 180cm(wystarczy chociazby siatki centylowe sprawdzic), to tak jakby powiedziec ze teraz większość dziewczyn ma 180 cm. ja według osoby wyzej jestem \"karakanem\", ale sie bynajmniej za karakana nie uwazam. jestem ladna, zgrabna, mam powodzenie i jesli chodzi o wybór faceta to nie przeszkadzałby mi ani niski ani wysoki, czyli teoretycznie mam bardzo szeroki wybór. teoretycznie, bo juz wybrałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajnie MALUTKA
napisalas :).."jednak ja bym nie chciala byc tak wysoka, bo wtedy ma sie swiadomośc ze od przynajmniej połowy facetów jest sie wyższą", ja jestem osoba wysoka okolo 180 :)..ale napisalabym moze inaczej , ze raczej faceci powinni miec swiadomosc ze sa nizsi od wysokich kobiet :). A zreszta gdzie jest powiedziane ze facet musi byc wyzszy od swojej kobiety ??, wazne zeby sie rozumieli i kochali a wzrost wyglad to sparawy drugorzedne. Mnie osobiscie nie wiem czemu ale zawsze podobali sie faceci mojego wzrostu badz odrobinke nizsi odemnie :). Ale to kwestja gustu.A jakos na powodzenie u facetow z racji mojego wzrostu nigdy nie narzekalam, zreszta teraz tez nie, tyle tylko ze juz mam meza :). Pozdrawiam wszystkie kobietki i te malutkie i te srednie i wysokie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz
" 23:34 beznadziejna osoba to jest strasznie ważne !! każdy wszędzi gada na ten temat i się kłóci pełno małych lasek mi się pląta pod nogami i mnie nienawidzi jestem zerem-chcę być niższa "...Kazdy wszedzie gada na ten temat, ja jakos nie zauwazylam zeby kazdy gadal na ten temat, jest wiwle bardziej interesujacych.A tym bardziej pierwszysz raz w zyciu slysze zeby ktos sie klocil naa temat wzrostu..no chyba ze prowokujesz sama takie dyskusje i klotnie. Nie wiem czemu akurat niskie dziewczyne kreca sie tobie pod nogami, sama jestem wysoka wiecej niz przewiduja normy :), ale nikt pod nogi mi nie wchodzi..no chyba ze sama na kogos wpadne hehehe.Chuba ze ty te biedne dzieczyny depczesz i dlatego cie nienawidza :). A czemu uwazasz ze jestes "ZEREM"?, niby tylko dlatego ze jestes wysoka?, bo ja osobiscie nigdy sie nie uwazalam ze "zero", mysle ze Ty masz problem z akceptacja wlasnej osoby, i jezeli moge cos Ci poradzic to wizyte u psychologa, to napewno pomoze, czasem warto przed kims sie otworzyc, a psycholog nastawi Cie na inny tok myslenia i spojrzenia z innej strony na siebie sama.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaneczka
tez mam taki problem:/ chociaz juz sie w miare pogodzilam z tym ze jestem wzrostu przecietnego chlopaka:P w ogole wole racezj przebywac z facetami, bo jak nie sa wyzsi to chcociaz rowni, choc i nizszych sie sporo znjadzie;) gorezj jak z kolezankami sie wybieram gdzies:P wiecie mam 3 wspaniele kumpele z czego dwie po 160 a jedna ledwo 170 podchodzi:P do tego wszytkie chude jak szkapki przez co jescze mniejsze a ja taka przecietna... a jak zaloze obcasy a one na plasko to ohohoh:P troszke dziwnie sie z nimi czuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam ja myslalam
ze tu chodzi o 180 kilo ! a ze wzrost to sie ciesz jak ostatnio wybierali dziewczyny na modelki do mediolanu to malo ktora sie zalapala bo startowaly z 1,70 ja amma akurat 1,77 i jestem szczesliwa z tego powodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejna osoba
170 dla dziewczyny idealny wzrost ehh marzenia ale mam nadzieje ze naukowcy chirurdzy cos w tym kierunku robia i za niedługo beda mogła byc nizsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak utna ci nogi i bedziesz
nizsza...a moze i na rozum cos wynajda...:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja mam 159cm a moja przyjaciółka 181 (albo i więcej) i mam to gdzieś jak razem wygladamy kiedy sobie łazimy po mieście. Laska ma faceta od paru lat (niższego o 3cm), i jest bardzo pewna siebie. Może obcasów nie włoży, ale za to nikt jej nie podskoczy, a adoratorów ma wielu ;) wyższych i niższych ;) jej rodzice są podobnego wzrostu, a jej młodsza siostra (15lat) już mnie dawno przerosła. Więc co to za bzdury, że przegrałaś życie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Fajnie MALUTKA. mysle ze to działa w obie strony:). według mnie bardzo wysoka dziewczyna zwykle nie interesuje sie niższymi(oczywiście są wyjątki), ale tez niscy faceci nie często interesują sie wysokimi dziewczynami(nie mówie, ze nie uwazają ich ze ładne, po prostu facet chyba tez chce sie poczuć \"męski\" i duzy przy dziewczynie). wysoka laska moze lubic niskiego kolege, uwazac ze jest przystojny, ale czy bedzie z nim jesli on ma 170 a ona 180 cm? oczywiscie moze, ale baaardzo rzadko widzi sie cos takiego. wiadomo ze jak sie czlowiek zakocha to wygląd schodzi na dalszy plan i bardzo dobrze. jednak w wiekszosci przypadkow dziewczyna marzy o wyzszym, a marzeniem niskiego chlopaka zwykle nie jest sieganie swojej dziewczynie do ucha. moj chlopak np. ma wiele wysokich kolezanek, ale zawsze mówi ze one nie sa w jego typie i to nie dlatego ze jakas go kiedys olała, tylko po prostu ma taki gust i lubi sie czuc wyzszy od swojej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj M-A-L-U-U-U-T-KA
nawet nie wiesz jak sie mylisz piszac , ze niskim faceta nie podobaja sie wysokie kobiety :)....ja jestem dluga i wlasnie ci przecietnego wzrostu lgna do mnie jak pszczoly do miodu ;)....nawet bardziej niz ci wysocy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieszycielka
jak jestes szczupla to nie, bo wygladasz wtedy troche mniej przysadziscie i drobniej... chociaz moja kuzynka ma 190cm (no i wagę niecałe 50kg przez co kiedyś wyladowała w szpitalu)i do dziś nie znalazła sobie męża... ba, chłopaka też! A ma juz 30lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieszycielka
ale ona ma też zeza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super figure ma
jak ma 190 cm i 50 kg wazy to juz choroba, i powinna sie leczyc z anorekcji.A faceta to napewno nie znajdzie, bo to przecisz strach sie dotknac zeby sie szkielet nie rozsypal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziałm ze ZWYKLE sie nie interesują, nie mówie ze zawsze. wiadomo ze to nie jest reguła. a moze po prostu tylko w moim otoczeniu tak jest, mowie z własnych obserwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_kurdupel_przegrał_życie
A ja kurwa to co mam powiedzieć. Mam równo 170 cm wzrostu, ważę 64 kg i jestem facetem. Nie pierdolcie mi że wysoka laska nie może sobie znaleźć faceta, bo taka super laskam oże mieć KAŻDEGO. A taki kurdupel jak ja NIGDY sobie nikogo nie znajdzie! Zresztą już dawno zacząłem mieć sex i związki w dupie :) Bó stworzył mnie niskiego bo nie jest mi pisane uprawianie sexu i bycie w związku, po prostu! Jak sobie tak pomyślę to od razu mi lepiej :) Pozdrawiam niskie i wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_kurdupel_przegrał_życie
kto??? ja nie mam mózgu??? Wybacz M.A.L.U.T.K.A. ale skoro według Ciebie niski facet jest idiotą, to nie mamy w ogóle o czym rozmawiać. Opisałem krótko w jakiej jestem sytuacji, bo uważam że niski wzrost u faceta dyskfalifikuje go do bycia w związku niż wysoki wzrost kobiety! Ale jak pisałem Bóg mnie takiego stworzył bo widocznie nie chce abym był z kimkolwiek w związku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wzrost a kretynskie wypowiedzi swiadczą o tym ze nie masz mózgu. a z resztą mysle ze jestes dziewczyna(chyba nawet wiem którą, bo tak głupie wypowiedzi pasują do kogos z kim kiedys gadałam) i to marna prowokacja, wiec spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_kurdupel_przegrał_życie
Sama spadaj głupia pizdo!!! Weź się zajmij ruchaniem ze swoim WYSOKIM pięknym manem, a niskich nie obrażaj dobra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejna osoba
u mnie ok 5 facetów mierzy cos koło 170 i wszyscy maja dziewczyny i sa najbardziej ze tak powiem rozchwytywani sa umiesnieni fajnie sie ubieraja i sa pewni siebie a zreszta 170 to nie jest az tak bardzo niski wzrost dla faceta danny devito (czy jak mu tam ) ma 154 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieszycielka
super figure ma- i właśnie się na to leczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×