Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam pracydefe

praca we wloszech - mam oferte ale boje sie. jak myslicie?

Polecane posty

Gość szukam pracydefe

Witam Pania, > > Posiadam oferty pracy jako kelnerka - hostessa (od czasu do czasu jest tez > praca dla opiekunek osob starszych) > > jest to praca w restauracji, pubie. > praca jest legalna, poniewaz Polska jest w Unni i Polacy moga juz legalnie > pracowac na terenie Wloch.. > > pani obowiazki to roznoszenie drinkow, napoi i przekasek oraz delikatne > proponowanie zakupu prez klientow produktow restauracji, pubu. > > okres pracy zalezy od pani, jest duzo miejsc pracy w zwiazku ze > zblizajacymi sie wakacjami. > > wymagania > wzrost min 160 cm > wysoka kultura osobista > znajomosc podstaw jezyka zachodniego > > wynagrodzenie > 45-50 euro za 6 godzin pracy okolo 1100 - 1300 euro miesiecznie, > mieszkanie bezplatne - zapewnia pracodawca > > dojazd jest na koszt wlasny na miejscu odbiera panie moja kolezanka ula, > ktora opiekuje sie pracownikami > miejsce pracy to Florencja > musi pani dojechac do florencji > > jesli jest zainteresowana ta oferta to prosze o przeslanie swojego CV > wraz > ze zdjeciem. > > > PRACA NIE MA ZWIAZKU ZE SWIADCZENIEM USLUG ZADNEGO TYPU! >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a meil byl podpisany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka topikuuuuue
nie, ale dostalam numer telefonu do osoby ktora wyjezdzala wczesniej i jest w polsce teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarara
PRACA NIE MA ZWIAZKU ZE SWIADCZENIEM USLUG ZADNEGO TYPU! Jak nie, jak świadczysz usługi kelnerskie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florencja agencja
Dziewczyny na co czekacie, jedna moja znajoma mawiała "dupa boli jak cholera ale za to mam Kraizlera" - to takie auto, amerykańskie... hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Może to kolejny obóz pracy w najlepszym przypadku "Dom Publiczny". Jest tyle możliwości w Polsce, nawet dobrze płatnych. Nie warto wyjeżdżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×