Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzydziestopieciolatek

wlasnie mi stanął

Polecane posty

Gość bez misia
nie chce go, chce innego, on poszedl do innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez misia
bez misia podszywa sie, ale pisze zgdnie z prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeruna go
Wielką klapą okazała się premiera Windowsa Vista w Chinach. Wydawałoby się, że w najludniejszym kraju świata, który zamieszkuje przeszło miliard osób, nowy system operacyjny powinien sprzedać się rewelacyjnie. Jak donosi jednak Microsoft, w ciągu pierwszych dwóch tygodni sprzedano zaledwie… 244 sztuki Visty! Jako główny powód takiego stanu rzeczy podaje się piractwo. Viste udało się złamać, a jej nielegalna kopia sprzedawana jest w Chinach za równowartość około dolara. Na dodatek, gigantyczny plakat reklamowy, mający powierzchnię 400 metrów i rozwieszony w Szanghaju, napędza klientów piratom, a nie sklepom oferującym legalnego Windowsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten internet dziś mia za wolno chodzi. Ech!! Zanim odpisze to nowe wątki, i nowe kocurki. Zamiast reagować po czasie wolę się wylogować. Kocurki! - do następnego zobaczenia. A na dziś przysnijcie mi się, namiętne i ostre, nieokiełznane i doprowadzające do granic euforii z obłędem A jakby coś więcej ponad wyobraźnię - wiadomo co jest przy nicku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciaaaaaaaaa
skoro ci tak stoi to gg 9526320

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez misia
to ja pierwszy autoryzowany kociuś, jestes wolny od wszelkich zoobowiazan? na maila napisze Ci wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez misia
bez miska 2 nie masz szans :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez misia
mamy tylko nie bedziemy sie tutaj rozpisywac, wolimy dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez misia
mi dokladnie tak samo, lubie jak sa tacy zajarani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez misia
przynety sie same znajduja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To może wolisz Jacentego
gg9526320

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyruszacie na łowy?? Nie miejcie litości i skrupułow, wyciskajcie z upolowanych ostatnie siły i wiecej. Bo i który facet nie chciałby być wyeksploatowany. Instynkt bez granic, bez oporów, rozkosz potraktowana niczym kult. Przyjemność w imię dominacji przyjemności. Dajcie upust do zewu natury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez misia
obie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez misia
Kocurku przyjdz tu do mnie, zapukaj i wejdz do srodka z szampanem w dloni i róża w ustach. Ujrzysz mnie we frywolnych ciuszkach i ubrana w zmyslowy zapach. Troche sie posilimy rozmawiajac na kazdy temat, po czym wstaniesz, wlaczysz cicha muzyke i zaprosisz mnie do tanca, podajac mi swoja dlon, odstawisz moja lampke szampana i obejmujac mnie lekko, ale Kiedy bedziemy sie tak zmyslowo poruszac, podasz mi lampke szampana abym mogla zamoczyc w nim swoje usta, rozepniesz mi bluzke odslaniajac moje piersi i delikatnym strumieniem wylejesz go na nie. Szampan bedzie splywal po moim ciele coraz nizej. Wezmiesz mnie na rece i zaniesiesz do lozka, sciagniesz spodniczke i jezykiem podazysz za sladem szampana. Kiedy juz bedziesz zlizywal go z moich ud kaze Ci przestac i zaczne Cie rozbierac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez misia
wszystko mi sie pomieszalo, bo robie tu kilka rzeczy na raz. Mam czarny a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no super
świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny!! He, he - wiecie co faceci lubią. Pozazdrościć tylko waszym byłum misiom Bez_misia: ten ostatni tekst: jakbyś czytała w moich myslach, kolacja, róże, szampan ..... Dokładnie takie (i nie tylko takie) rzeczy uwielbiam ;-) Jestescie fajniutkie. Dlatego szkoda że ma poczcie mailowej dalej nic :-( Miłych snów, a mi się przyśnijcie razem - niech będe tą złowioną przez was ofiarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez misia
to usiadz kocurku na lozku, oprzyj sie o sciane, zapal papierosa, a ja wslizgne sie do lozeczka, usiade na przeciwko Ciebie w pewnej odleglosci, zebys mogl mnie cala widziec, rozloze delikatnie nozki, rozchyle majteczki, ujme Twoja dłon i poprosze zebys je przytrzymal. Wtedy ja oblize paluszka i takim wilgotnym doprowadze sie do orgazmu na Twoich oczach, a Ty tylko bedziesz patrzyl, co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez misia
to tylko ja zostalam buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurek42
mi rowniez stoi, tak z niczego psiakrew stoi i przeszkadza mi w pracy. Ale na kacyku czesto mi sie zdarza ze mi kutasisko staje i stoi. No i dzisiaj mam znowu to stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez misia
oj Ty Jurek pleciesz cos bez sesu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×