Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatoo

tatuaż u kobiety

Polecane posty

Gość tatoo

takie maleństow np. motylek na łopatce albo na biodrze delikatny, czrno - kolorowy co sądzicie? sexy, neutralny czy ble?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ble
mi tatuaże sie nie podobają zwłaszcza że brzydną po latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatoo
dlaczego uważasz, że brzydna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na nie
tatuaz w dzisiejszych czasach to jak kolczyk w uchu. znajelzc kobiete bez tatoo to jest dopiero sztuka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ble
zmieniają kolor, niektóre blakną zmienia się osoba która nosi tatuaż to tylko moje zdanie, ale wg mnie tatuaż nie pasuje osobie dojrzałej. 50 latka z motylkiem na lędźwiach wygląda komicznie i smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfggg
Mnie się podobają, uważam że są sexi, ale oczywiście nie wszystkie. Osobiście nie preferuję motylków, są już oklepane i nie obraź się - pretensjonalne (ale to tylko moje zdanie). Sama mam pod pępkiem z lewej strony czarnego smoka, przy czym w stylu tribalek, więc nie jest taki oczywisty na pierwszy rzut oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatoo
niestety ble - moze masz racje :) ale można zdecydować sie na tautaż z barwników roślinnych, ten znika po kilku latach jeśli nie uzupełnia sie pigmentu a tatuaże bledną, bo pigment trzeba uzupełniać co jakiś czas ! a co do retensjonalności motylka, to dla każdego co innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamień w wodę
Jedynie taki z opakowań po gumach do żucia. :-) Na poważnie, zdecydowanie nie. Sam nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnkkkkkkkkkkk
A ja uwazam ze maly subtelny tatuaz jest sexi:)Ja mam wlasnie malego motylka na lopatce ,zrobilam go sobie 4 lata temu i nie zaluje:)Wulgarne tatuaze,duze jak np cale plecy to ochyda,ale maly tato jest wabikiem.Pozatym mam go w takim miejscu ze nie kazdy musi wiedziec ze on jest no chyba ze na plazy czy na basenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×