Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madmuazelka

Nowa praca - Problem z gustownym doborem kolorów

Polecane posty

Gość Madmuazelka

Cześć. Poradźcie mi proszę, jakie kolory kostiumów pasują do pracy biurowej dla ciemnej blondynki? Oczywiście kultura korporacyjna wymaga rajstop i ponczoch. Pomóżcie mi dobrać kolory. Czy jak będzie chłodniej można włożyć nieco grubsze rajtki np 30-40 den? Do tej pory chodziłam dżinsowo-sportowo i jakoś na to uwagi nie zwracałam. Ratujcie dziewczyny, nie chcę zrobić z siebie papugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydelnica
zawsze bezpieczne są kolowy ciemnozielony , bezowy , brazowy - tu trudno coś spaścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosinus
moze uderz w strone prostoty. czarna spodnica dopasowana, dlugosc za kolano. do tego rajstopy/ponczochy, czarne/w kolorze naturalnym, do tego klasyczne czarne czolenka. i jakas koszulowa bluzka, ale nie zobowiazujaca. kolor np blekitny. dla odmiany kostium - spodnie w kant, do tego nawet golf, np z krotkim rekawem i torba dopasowana do butow. albo hmm jesli lublias styl spotrowy to moze spodnie czarne / brazowe - niekoniecznie w kant, do tego buty na plaskim, w stylu lekko sportowym. do tego koszula nawet biala, i marynarka. nie wiem sama. ja tak to widze mniej wiecej. musialabym zdjecie zobaczyc . pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×