Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amisto

Walka z uzależnieniem od masturbacji

Polecane posty

Gość Amisto

Czy w ogóle jest jakiś sposób, by tego nie robić? Jestem młody, nie mam dziewczyny na stałe, na dziwki nie zamierzam chodzi, ale niemalże każdego dnia napięcie jest tak duże, że po prostu nie da się normalnie funkcjonować, jeśli nie zmniejszy się go w jedyny możliwy sposób, to już jest fizyczny ból, trudny do wytrzymania, nie pozwalający na niczym skupić się. Czy ktoś może coś poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zochhna
Proponuję zwiększyć częstość masturbowania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna z o...
nic na to nie poradzisz, jesli dokucza ci to tak strasznie odpusc sobie i rob "to" dalej, tylko nie patrz na to jako to ze sprawia ci to przyjemnosc tylko ze pozwala ci to ulzyc w cierpirniu, rób to na granicy wytrzymałosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że się da
jest taki topic "odechciało mi sie sexu po 2 latach..." tam kobiety opisują jak ich faceci z tego wychidzili (zasadniczo to musisz udać sie do lekarza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdela
jeżeli pomaga ci to zyc to czemu mas zrezygnować, a lepszym rozwiozaniem byłoby znaleść dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuukierek
ja jestem uzalezniona od masturbacji i jak mnie facet dotyka to juz mni eto nie kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amisto
dla urozmaicenia zmienaim ręke hm znaczy palce bo trzymam go w dwóch palcach i mam odciski co robić !!!!!!!!!!!!!!!!!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×