Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nik_ol

ZAKUPY W USA

Polecane posty

Gość nik_ol

Wyjezdzam do Stanow na 3 miesiace na wakacje i chce przywiezc pare rzeczy na sprzedaz .Kobitki:) powiedzcie mi co byscie z checia kupilyczego nie ma w Polsce?A moze znajda sie jakies osoby ktorym sprowadzic cos ze stanow ? Piszcie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TopEvelin
Kurcze szkoda, że wcześniej nie wiedziałam:) powiem, że ja jak nie mam możliwości aby ktoś mi coś sprowadził to korzystam z usług sklepu http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3960922&start=0 . Napradę , powiem szczerze, że obsługa jest nieziemska, wysyłka także dociera szybciutko! :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola98
Jeśli chodzi o zakupy z USA to ja korzystam z pośrednictwa serwisu wszystkozameryki.com . Jest tam dosłownie wszystko: ciuchy, elektronika, samochody. Bezpiecznie, solidnie i tanio :) Polecam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też korzystam raczej z serwisów internetowych ale odzież z Angli jest tańsza niż z Usa sami sobie sprawdźcie. Zwłaszcza orginalne ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola 83377
Nie ma sie co oszukiwać,przecież takie zakupy w USA sa znacznie tańsze,mogę polecić nawet dobry sklep który się tym zajmuje www.WszytskozAmeryki.com maja wiele ciekawych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×