Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy myslicie że

Czy myślicie, że praca...

Polecane posty

Gość czy myslicie że

Czy myślicie, że praca na płatnym czacie przed kamerką (podkreślam, że niekoniecznie chodzi o rozbieranie się), jest czymś uwłaczającym kobiecie? Od kilku miesiecy szukałam pracy, którą mogłabym wykonywać w domu. I w końcu znalazłam, praca na płatnych zagranicznych platformach czatowych. Rozmowa odbywa sie tylko po francusku lub angielsku. To jak się będę zachowywała przed kamerką int. zależy tylko ode mnie... Ale wiadomo co przyniosło by więcej zarobków. Co byście pomyślały o takie kobiecie? Dzięki za odpowiedzi. Karolina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy na nic wiecej cie nie stac
kobieto?? a jak jakis zbok nagra sobie ciebie i bedzie puszczał na necie nagranie jak sie rozbierasz bo z tego co piszesz raczej to ku temu zmierza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy myslicie że
Ale teraz jedyna praca jaką mogę wykonywać to praca w domu. Nie mam innej możliwości. Uwierz mi, jeśli bym miała poszłabym nawet rozdawać ulotki... Jedyne co jest w tym dobre, to fakt, że to zagraniczne czaty... Czy rozumiem, że żadna z Was nie podjęła by się tego typu zajęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy na nic wiecej cie nie stac
zrozum to zawsze ryzyko - ja bym sie obawaila ze nagrania z kamerek zaczna kazyc po neie i ktos je w koncu zobaczy...no ale zalezy co ty chcesz robic bo watpie zeby chodziło o sama rozmowe. dziwne ze zadna inna praca nie wchodzi w gre..jesli znasz angilski to podejmij sie jakis tłumaczen badz dawaj korki, moze jakas praca typu wprowadzanie danych...to juz lepsze niz jakies czaty! a wogóle masz pewnosc ze potem odstaniesz kase za to? według mnie troche naiwna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wszystko zalezy od
twego morale:) tylko pamietaj ze czasu nie cofniesz,a to zostanie w psychice wiem sama,bo kiedys robilam nieladne rzeczy dzis zaluje i nie powtorzylabym tego gdybym mogla cofnac czas:P czasem jak pomysle to mam niechec do siebie wiec zastanow sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy myslicie ze
Dzięki dziewczyny. Macie rację... Prześpię się z tym jeszcze dziś i wszystko przemyśle. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabel
a ile płacą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy myslicie ze
Zarobki to ok 1500-200 zl miesiecznie. Ale nie dziwota prawda? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orange litle woman
ja nie podjłabym sie ale wiem co to znaczy szukac pracy i jej nie miec a nie mozesz im gołych bab pokazywac? np z palyboya itp? a cos tam mowic jaka ładna itp:)? bądz kreatywna:) ciebie nie ma tylko głos, a pokazuj im foty innych albo jakas co sie i tak juz rozebrała tylko kamere nakieruj na nią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy myslicie ze
orange little women- dziękuję za wskazówki :):):). Jutro będę rozmawiała z ich przedstawicielką. Nie jest to takie podejrzane, bo Oni mają również takie platformy u siebie w biurze, także istenieje mozliwosc wykonywania pracy u nich lub u siebie. Mam też zamiar porozmawiac z dziewczynami już tak zarabiającymi u nich w siedzibie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tamm ja bym
brala, przeciez nie trzeba sie od razu rozbierac... a kasa dobra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz podpada pod
prostytucję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mozesz podac jakies namiary
na ten czat? Jak wyglada proces rekrutacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmierdzący pieniądz
Dlaczego chcecie to robić? Są pieniądze które śmierdzą!!! Te judaszowe srebrniki będą wam brzęczeć w głowie całe życie albo jeszcze dłużej! Bo to grzech a jak nie wierzysz w Boga to sumienie się o swoje upomni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przeciez nikt nie mowi
ze trzeba sie od razu rozbierac, kumpela pracowala na takim czyms i tam tez liczy sie flitr itp. to jak sie potoczy dalej zalezy tylko do Ciebie. Wiadomo wyzsze zarobki wiaza sie z wiekszym 'poswieceniem'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak pracuję. Studiuję dziennie i to jedna z form zarobkowania, którą mogę wykonywać w dowolnym czasie. Pracuje na czacie amerykańskim. Moje zarobki miesięczne to ok. 3000-4000 zł. brutto. Ale przyznam, że pracuję dużo, zawsze kilka godzin dziennie, w weekendy więcej. Część idzie na mieszkanie, opłaty, jedzenie, sprzęt fotograficzny (moja pasja). Resztę odkładam na przyszłość. Nigdy się nie rozebrałam do naga przed kamerką, zawsze byłam w bieliźnie. Wiesz, ta praca polega przede wszystkim na tym, żeby \'rozkochać\' tego co siedzi z drugiej strony, żeby do Ciebie wrócił. Płacą za każdą minutę, którą rozmówca z Tobą spędza, więc jeśli żąda nagości możesz Go po prostu \'wyłączyć\'. Nie uważam tego za coś krzywdzącego dla kobiety, mówię o sobie oczywiście... Pozdrawiam, Kasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kasi - tabou i do autorki
A skąd miałyście namiary na tą pracę? W ogóle jak wygląda rekrutacja? Jak dobrze trzeba znać język? Gdzie się pracuje? I jak wygląda wypłacanie wynagrodzenia, przelewają na konto, czy jakoś inaczej? Potrzebuję nowej pracy, bo zarabiam grosze. Takie 3000zł/miesięcznie cholernie by mnie w tej sytuacji urządziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanko wyżej, napisz do mnie na maila, to podam Ci namiary. (mail ukaże się po kliknięciu w mój nick). Nie ma jakiegoś ścisłego procesu rekrutacji. Pracujesz w domu, kiedy chcesz. Praca jest tak jak pisałam na amerykańskich czatach. Jedyny wymóg to komputer, kamera internetowa i dość szybkie łącze. Co do znajomości języka, to rzeczywiście trzeba znać w stopniu dość komunikatywnym, ale to wszystko przychodzi z czasem )tzn. takie obycie z językiem). Poza tym jak już zaczniesz, mogę Ci wysłać listę bardzo popularnych zwrotów, które działają na \'tych\' facetów... Wynagrodzenie jest wypłacane na konto bankowe. Kasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×