Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no ta już inna

Teraz to nawet ja zazdroszczę jej figury

Polecane posty

Gość linkaczk
A co tutaj jest do zazdroszczenia,ma sztuczny biust i szpanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bzdura
nie wiem jak bardzo źle trzeba wyglądać żeby temu czemuś zazdrościć figury:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarnowska lidka
nie przesadzajcie-ona ma dobra figure cycki sztuczne ale co do figury macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgrabna jest ma ladny
tylek ladne biodra (nie szerokie bo takie sa najbrzydsze i powoduja ze dupa szeroka )jedyny minus to troche krzywe nogi, ale cycki tez ma ok , faceci takie lubia tylko glosno przy swoich kobietach nie mowia o tym , bo ich kobierty maja ogryzki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bzdura
ma figurę jak chłop zero bioder, zero talii, ramiona jak atleta, biceps większy niż u niejednego chłopa, wielkie uda, i krótkie, kacze nóżki:O no nie ma co, jest czego zazdrościć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ale bzdury sama jestes chlo
chlopem , ma ladna figurke zgrabne bioderka i tylek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze szerokich bioder
to najwieksza wada kobiety obrzydliwe , ma byc wciecie w pasie 58 cm, i biodra do 90! pozniej to same kolumbryny z szerokim zadem a ajak maja plaskie dupy to juz jest cos strasznego kazdy facet wymiotuje;-) jak sie taka baba rozbierze z plaska dupa fu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość th6jh
ale qwy macie jazdy!!!! doda ma normalna figure!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma tragiczna figurę
i nikt nie mówi, ze ma mieć biodra jak kolumbryna, ale jeśli ma takie jakie ma to niech chociaż ma wcięcie w talii, a Doda jest ociosana jak klocek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak jest lepsza od ciebie
ladniejsza i zgrabniejsza .. a ty mozesz tylko tluc ze zlosci w klawiature!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma tragiczna figurę
hehe, ty to możesz sobie pogadac i tak mnie nie widziałas, a doda to może mi buty czyścić z tym swoim obleśnym i prostackim wyglądem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oho
do ma tragiczną figurę no no no ale mniemanie o sobie.Tylko żebyś się w tym narcyzmie do końca nie zepsuła hehe. Pokory i skromności to to za grosz nie ma!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ma tragiczna figure..
ta! taka zajebista masz figure ze az musisz dowartosciowywac sie na forum internetowym!he..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie dziewczyno
wiecej pokory:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma tragiczną figurę
ale Doda to może mieć wysokie mniemanie o sobie, co? i jest fajna wtedy, gdy się wywyższa i twierdzi, że jest najpiękniejsza?;) ona jest cool bedąc zarozumiałą, ale już ktoś inny to nie bardzo?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma tragiczną figurę
i jeszcze jedno - ja nie muszę ubierać się jak prostytutka by ktokolwiek zwrócił na mnie uwagę, wystarczą zwykłe jeansy i koszulka, a nie ma faceta, który nie obejrzałby się za mną;) nic nie poradzę na to, ale taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do krytykujących co byscie nie pisały dziewczyna robi karierę faceci wiesząją jej zdjęcia w pokoju jest wygadana dostaje to co chce kasę ma innych opinie ma głęboko w d.. poważaniu i co najwazniejsze nawet takie dziewczatka jak wy nie są obojętne na nia i nie ma znaczenia jakie emocje wywołują fajnie jest sobie na kims pojeździc ale to tylko ukazuje kompleksy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma tragiczną figurę
ale temat topiku dotyczy figury Dody, wypowiedziałam się, a inni mają pretensje, że nie podoba mi się jej figura:O co mam wmówić sobie, że jest fantastyczna? niewiele mnie to interesuje kto wiesza sobie jej plakaty w toalecie czy nad łóżkiem, to jej sparawa, ja tylko wypowiedziałam się na temat figury piosenkarki, która moim zdaniem jest fatalna, to wszystko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikar 33
ona ma normalna figure i o nia dba-nie jest chuda ale umiesniona i ok a najlepsze jest to ze wiekszosc dziewczat ma grube tylki,krotkie nogi i cellulit-a krytykuja ja-jedza chipsy i batony i narzekaja ze musza schudna owszem Doda ubiera sie jakdziwka aleona jest piosenkarka a na ulicy pelno dziewczat w biodrowkach,ktorym tluszcz sie wylewa-nie dosc ze o siebie nie dbaja,to nawet sie nie umieja ubrac-zgroza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E TAM mi sie tez wydaje ze nie ma sie czym zachwycac, nie ma zlej figury ale jak dla mnie nic nadzwyczajnego. to fakt ze nie ma wciecia w pasie i to mi sie nie podoba. no ale pisac ze ma tragiczna figure to juz kompletna bzdura i kompleksy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×