Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KAFETERIJKA

Czy pracodawca płaci coś za mnie jak jestem na wychowawczym?

Polecane posty

Gość KAFETERIJKA

Pytam, bo kurcze nie wiem, a mam utrudniony kontakt ze swoim pracodawcą. Jestem na urlopie wychowawczym rok czasu i nie wiem czy powinnam dostać jakiś pit 11. Chodzi mi głównie o to czy odprowadza za mnie na ub. zdrowotne. Może ktoś się orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina 72
pytaj pracodawcy bo mimo uropu wychowawczego nie przestaniesz byc na etacie jednak mi sie wydaje ze to zus daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
a mi sie wydaje ze na urlopie wychowawczym to nie pracdawca placi tylko te wychowacze masz wyplacane z urzedu miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina 72
Początek > Życie ja Rodzina > Porady prawne Drukuj Zasiłek Wychowawczy Zasiłek wychowawczy wypłaca pracodawca, który zatrudnia powyżej 20 pracowników. W pozostałych przypadkach żart do właściwa terenowo jednostka organizacyjna Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Prawo robią zasiłku wychowawczego ustala się robią końca okresu zasiłkowego, obejmującego okres roczny od dnia 1 czerwca robią 31 maja roku kalendarzowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAFETERIJKA
Mi nie chodziło o zasiłek wychowawczy, bo ten mi się nie należy. Tylko o to czy płaci jakieś składki ubezp. za osobę na wychowawczym, która nie pobiera zasiłku. Czy mi sie należy jakiś pit 11 za 2006,gdzie cały rok byłam na urlopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina 72
nie nalezy sie bo do jakiejs kwoty jestes zwolniona z podatku np mija mama dostaje co miesiac 400 zl renty i nie musi wypelniac pitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej pracowac tak jak ja. czyli na wlasna reke:) zalozylem wlasna firme jesli ktos chce sie u mnie zatrudnic piszcie na bloga www.miszel8p.blog.onet.pl odpowiem na kazde pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny smok
Jeżeli w roku 2006 dostałaś wypłatę (chociaż jedną), albo inne świadczenie( np. za zaległy urlop) to pracodawca wypisze Ci pit-11, ale jeżeli calutki 2006 byłaś na wychowawczym to nie dostaniesz PIT-a( bo nie dostawałaś kasy) a składki są odprowadzane do ZuS z budżetu państwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×