Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zosia_samosiaaaaaaa

mam pytanie...

Polecane posty

Gość zosia_samosiaaaaaaa

ide ma komunie, chcialam zalozyc prosta spodnice blekitną i pytanie co do niej - chcialam jakas czarną bluzke plus czarne piptoły czy to bedzie dobry zestaw ? jestem bardzo szczupla... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia_samosiaaaaaaa
chcialabym cos co mnie moze optycznie pogrubi, nie chce wygladac jak wieszak... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosinus
więc czarna bluzka odpada. bo sam kolor Cie przytloczy. moze jakis brąz chociaż? ewentualnie jakas bluzka z bufkowatymi rekawkami. np http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=185232001. zalezy jaki masz typ urody, i jakie kolor wlosow i oczu., zalezy gdzie wiecej, w biodrach czy na gorze. tzn co jest bardziej rzucajace sie w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bluzki calkiem niezle:) wymyslilam jeszcze jakąs dlugą (min. do kolan sukienke) bedzie chyba najwygodniej i najprosciej :) co sie u mnie rzuca bardziej ? - wlasnie nic :D ale faktem jest ze w biodrach mam troszke wiecej :)jestem typowa polką-blada,niebieskie oczy, wlosy myszowaty blond :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosinus
wiec na wlosy proponuje jakies sloneczne(nie platynowe) pasemka rzucic. tez jestem blada, tez mam taki nijaki blond, dlatego troche pasemek mam, zeby wygladalo naturalnie.i ewentualne odrosty w przyszlosci nie roznily sie a ztak od naturalnych wlosow. a co do sukienki - blagam tylko nie kropki w stylu lat 50. bo to dopiero co weszlo w mode a juz sie staje tandetne. i zeby byla taka , ktora bedzie zmieniala swoj charakter wzaleznosci od dodatkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×