Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

27

OBIAD DLA PRZYSZLYCH TEŚCIÓW-POMÓŻCIE

Polecane posty

Na długi weekend przyjeżdżają do mnie przyszli teściowie.Kompletnie nie wiem co przygotować na obiad w dzień ich przyjazdu.Będe wam bardzo wdzięczna za porady.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tradycyjnie czy raczej ekstrawagancko?Jakieś zarysy oglne masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Amita. Myśle o czymś ekstrawaganckim ale żeby nie było za trudne do przygotowania.Potrafie gotować, przynajmniej tak uważam, ale mam pustke w głowie! na przystawkę zrobię zapiekane kalafiorki, tyle nar azie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teściowie tacy raczej młodzieżowi?Bo np jakbyś chciała moich starych uraczyć czymś ekstrawaganckim to nie byliby zadowoleni.I moj mężo też nie.Znasz ich gust?Bo głupio się narobić i nie zabłysnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet \"czasowi\" są ale ślimaki, krewetki, żaby, i takie tam odpadają. Najlepiej tradycja pomieszana z czymś ciekawym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może\"dla każdego coś dobrego\"? Np. schab po cygańsku.Niby kotlet,ale jednak taki inny. Strogonow-niby gulasz,ale też z nutką odmienności. Jakaś lazania,spagetti?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zreszty
strgogonoff niby gulasz :D :D a przepraszam w czym pani widzi pdobienstwo?? gulasz to papryka, kaftofle i miesiwo, a strogonoff to mieseczko w kremowo-grzybkowycm sosku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany julek
gulasz to kartofle:D?! od kiedy? błahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że ziemniaki są
w oryginalnym przepisie na gulasz eh ludzie, najlepiej to wysmiac zanim sie pomysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że ziemniaki są
moze zrób dwa rodzaje mięsa np karkówkę w sosie z suszonymi grzybkami i powiedzmy pieczony drób - nadziewany wątróbką kurczak - to naprawdę nic trudnego do tego kluski, albo młode ziemniaki pieczone - mogą ise piec w tym samym czaise co kurczak, albo pyszny ryż z marchewką i groszkiem. Zapiekany kalafior to świetny pomysł, ale ja bym jeszcze dała sałate z winegretem. Z takiego zestawu na pewno sobie wybierze każdy coś. a teściowa oniemieje z zachwytu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och,jaka znawczyni kulinarna się znalazła...myślałby kto,no jestem pod wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda że robi wrażenie
:) zawsze chętnie poradzę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja miałam na myśli strogonowa,a tego Twojego to nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czubuś
moim zdaniem , to zrób coś bezpiecznego , to wszyscy bedą zadowoleni - a jak chcesz zabłysnąć , to moze dekoracją stołu ja bym zrobiła rosół , potem pieczeń i zapiekane ziemniaki z cebulą , do tego sałatka z ogórków , pomidorów , sałaty , cebuli z sosem vinaigrette , na deser biszkopt z owocami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wam za te wszystkie pomysły, to naprawde dla mnie ważne, bo chciałabym przed nimi trochę zabłysnąc...:-) jeśli mogę prosic to napiszcie mi dokladnie te przepisy.Co jest potrzebne i jak to sie robi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób roladki z filetów z kurczaka. Mieso rozbijasz jak na kotlety tylko ciut cieniej (aby dziur nie zrobić!!) do środka mozna dać paprykę pokrojoną w cienkie paseczk, pieczarki, żółty ser, fete, czosnek, lub sam kawałek masła maczany w ziołach. Do tego ziemniaki i surówka lub sama surówka/salatka......... Zresztą podsyłam Ci link do Galerii Potraw tam są zdjecia i przepisy. Pozdrawiam Aga http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=77 http://fotoforum.gazeta.pl/71,1,777.html?f=777

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga1506 dziekuję Ci bardzo:-) na pewno poszperam w przepisach, te roladki fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrób po prostu
dewolaje z piersi z kurczaka z żółtym serem do tego surówka- moga byc 2 rodzaje i barszcz czerwony w kubkach - kup Hortexu sok buraczano jabłkowy dodaj ziele angielskie, liść laurowy i majeranek zagotuj i niech pogotuje się przez 3 min. na malutkim ogniu (oczywiscie nie mow, że to gotowy i tak nikt nie pozna) i ok, powodzenia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×