Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ona...82

cos dla dwojga na kolacje

Polecane posty

Kochani doradzcie cos.....chce przygotowac kolacje dla mojego ukochanego. zalezy mi aby nie bylo przy tym duzo roboty.i cos smacznego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn roboty moze byc duzo pod warunkiem ze mozna to wczesniej przygotowac.przy nim chce tylko dokonczyc dzielo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasagne może
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la fromage
Kurczak w potrawce z papryk..... mmmm ........ pycha ! + wino czerwone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge prosic o przepis tego kurczaka ? slaba ze mnie kucharka wiec prosze o dokladny przepis;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la fromage
Podsmazasz 6 czesci kurczaka, pol posiekanej cebuli, boczku i 3 papryki. Wszystko zalewasz rosolkiem (ale nie za duzo). Szklanka wina do srodka, przyprawy i VOILA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la fromage
... a, na niskim ogniu 1gdz - 1.30gdz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to ma byc kurczak w calosci ? czy moga byc np filety z kurczaka ? i czy podaje sie to jeszcze z czyms ? np z ryzem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la fromage
w czesciach... ryz albo makaron jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kr_ra
Jak zapytałaś o kurczaka w calości to pomyślalam ,że może lepiej nie ryzykuj z tym przepisem. Weź coś w rodzaju "Pomysł na..." albo Knorr ma podobne i zrób wg przepisu na opakowaniu. Nie każda kobieta musi być kucharką, a to nie jest takie złe. No i nie musisz mowić, że z torebki, a faceci zazwyczaj się nie orientują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kr_ra
Poza tym, z tego co widzę, to ten sosik dość wodnisty będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzeba tylko, tylko zalac i gotowac bez przykrywki. sosik bedzie ok. mozesz tez troche maki dodac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaguszka
ja proponuje sałatke z rukola,piersią kurczaka,avocado ,pomidorki koktaliowe i czerwona cebula,pychotka,lekko strawna,szybko przygotujesz,ach i do tego oliva z olivek i ocet balsamiczny i koniecznie wino,czerwone lub białe(pamiętaj aby schłodzić),duzo świec i romantyczna muzyka,bedziecie sie świetnie bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roaaaaar
aaguszka - takie coś to nie każdy facet "lubi" tzn. lubi ale jako dodatek do dania głównego ;) cóż... ja bym podała jakąś zapiekankę (mało roboty i pycha :D ) najprostsza to chyba zapiekanka ze szpinakiem... albo kup gotowe ciasto francuskie i upiecz tartę ;) przepisów w necie jest pełno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roaaaaar
przystawka - sałatka (ta którą poleca aaguszka zapowiada się smakowicie), ja lubię jeszcze taką z kurczakiem, czerwonymi winogronami i czarnymi oliwkami :P danie główne - jakaś zapiekanka deser - truskawki maczane w rozpuszczonej czekoladzie (powinny zastygnąć w lodówce). a do tego wino (najlepiej półwytrawne - bo wytrawne nie każdy lubi; argentyńskie, chilijskie, kalifornijskie bądź australijskie :) ) pozdro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge ci polecic pare przepisow z bon apetit (klik powyzej ;) ), sprawdzone, latwe i rewelacyjny efekt: poledwiczki z cebulowa konfitura przez zoladek do serca klopsiki kofta wakaron rybcyka to sa typuly przepiswo, wszystkie w dziale glownym lub drobiowym. alfabetycznie mozesz sobie znalez wchodzac na strone czarnej oliwki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×