Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmm18

powiekszenie ust wroclaw

Polecane posty

Gość mmm18

witam chce powiekszyc sobie usta jestem z wrocka ktos juz robil taki zabieg tu lub w wokolicach i chcialabym wiedziec ile aquamid utrzymuje sie na ustach i czy efekty zalerzo od aquamidu czy masazu lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm18
robil ktos usta we wrocku lub okolicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania42
Witam Ja robilam u dr Surowiaka w Dermamedzie. Sa na Traugutta. Sprawiaja wrazenie bardzo profesjonalnych. poczytaj sobie o nich na www.dermamed.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CUdneusteczkA
Ja tez jestem z Wrocławia. Usta mam małe. Pochodziłam na konsultacje do lekarzy. Już sie zdecydowałam , nawet umówiłam termin, ale okazało się że mojej siotry kumpela jeździ do Kalisza i jest bardzo zadowolona. No i te ceny. Za te same zmarszczki o połowę taniej. Co Wrocław, to Wrocław, tu ceny są jedne z wyższych w Polsce. Za powiekszenie górnej wargi wycenili mi we Wrocku od 1000 do 1400zł, a w Kaliszu identycznie tym samym środkiem 900. Widziałam te usta , są bardzo ładne. Umówiłam się, klamka zapadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieniawka
A gdzie w Kaliszu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keaka
a ja mam takie usta ze prawie kazdy pyta gdzie je robilam :D a mam naturalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieniawka
Jesteś szczęściarką. Ja na twarzy nic nie mam ładnego. Popróbuję to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CUdneusteczkA
Salon Kosmetyczny Visage, jak chcesz to mogę podać nr telefonu, zadzwoń, sama się wszystkiego dowiesz. 508 123 997.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś jest na rzeczy
Ostrzegam że może to byc kryptoreklama niejakiej dr.Turczyńskiej która na tym forum i innych na kafeterii wyszukje nowe klientki dla swojego gabinetu.Ceny ma takie sobie. Widziałam lepsze no i pytanie o kwalifikacje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieniawka
Zadzwoniłam i zrobiłam. Jestem juz po zabiegu. Pojechałam na konsultację i od razu sie zdedcydowałam. Zrobiłam bruzdy i usta. Nie wiem jakie gdzie indziej są ceny, ale ja zapłaciłam za całość 1200zł i jestem bardzo zadowolona. Na forum różne rzeczy dziewczyny piszą.Że cos nie tak jak chciały wyszło lekarzowi. Ja mam wszystko równo, ładnie i niedrogo. Do "Coś jest na rzeczy" Tobie tez polecam Salon Visage w Kaliszu i dr Turczyńską. Miła obsługa już od recepcji. od razu poczęstowano mnie herbatką owocową jaką lubię. Będę korzystać tam i z kosmetyki. Mają Babora. Ja polecam to, może polecisz coś innego w równie dobrych cenach. O kwalifikacjach już się sama przekonałam, widzę na swojej twarzy. Po kieszeni też nie dostałam zbytnio. Czekamy na Twoje propozycje. Bo mam jeszcze dużo na twarzy do zrobienia. Następnym razem moge skorzystać z Twojej propozycji. Po to jest forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieniawka
Poza tym mogę przysłać Ci swoje zdjęcia przed i po zabiegu, a Ty jezeli wykonujesz takie zabiegi przyslij mi swoją ofertę. Mam jeszcze dużo zo zrobienia na twarzy, skoro jestes taki zainteresowany czy (a), moze Ty mi zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madame.h
Polecam Prestige Clinik - Chirurgia i dermatologia estetyczna.ul.Rajska73 kierunek Lesnica Przemiła p.dr.nauk dermatologicznych Aneta Madej i dr.Piotr Rataj Sprawdzony adres przeze mnie i kolezanki.Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xank
Wrzuciłam na googlu do wyszukiwarki dr Turczyńską i wyskoczyło full, łącznie ze złotymi nićmi i róznymi firmami, które sprzedają środki do medycyny estetycznej. A jak wrzuciłam ta Twoja "Clinik i Madej" nic sie nie pokazało. Wyglada to tak, że Turczyńska używa dużo środków do medycyny estetycznej i dlatego umieszczają ją na wielu stronach. Jak byłam u niej mówiła, że dużo pieniędzy wydaje na szkolenia i zjazdy nie tylko w Polsce. Podobno była nawet w Nowym Yorku u jakiegoś Holmana coś zwiazane z usuwaniem zmarszczek tłuszem. Czy ktoś coś słyszał na ten temat? Może warto sie zainteresować. Nie pytałam, bo trochę głupio, najpierw się dowiem a potem zapytam ją. Zbieram info kto to ten Holman? I od czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colman nie Holman
i jest to guru od wypełniania zmarszczek włąsnym tłuszczem. Podobno takie wypełnienie twarzy starcza na kilka lat. Czytałam o tym i jestem zainteresowana. Czy Turczyńska to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madame.h
Xsank ! to zle wrzucilas......,wystarczy http://www.prestige-clinic.pl/ i wiesz wszystko. Nie wszystkim klinikom zalezy na wszechobecnej reklamie w mediach i sztucznym PR jak maja swoich stalych pacjentow polecajacych innym. Najlepiej zrob termin na konsultacje. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zr
ja wrzuciłam na google Turczyńska i mało co znalazlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO MIENIAWKI
jestes? chcialabym pogadac na temat powiekszenia ust podam maila jak sie tu odezwiesz dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti81
dziewczyny gdzie we wroclawiu lub okolic polecony chirurg do powiekszenia ust????///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×