Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nibys

zlote bikini??? szczyt tandety czy moze jednak bedzie dobrze???

Polecane posty

chyba zwariowalam:P chce sobie kupic zlote bikini takie jak tu ma vila http://www.vila.dk/ trzeba wejsc na colletion i 6 obrazek kurcze nie wiem dlaczego wogle wpadl mi taki pomysl do glowy bo takie cos wydaje mi sie strasznie tandetne;/ tylko widzilam kilka zdjec opalonych dziewczyn w zlotych strojach i poprostu wygladaja slicznie mam ekstra figure wiec z bikini moge poszale :) tylko juz mi sie nudza moje bezpieczne kolory biale czarne niebieskie chcila bym cos super:) a wakacje juz za 1,5 miesiaca:):):) juz jutro lece na balkon sie opalac a wy juz opalalyscie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tandetne dość
material wyjątkowo nie na bikini - poodparza skórę ja wolę opalać się nago/topless - na tarasie to oczywistście nago :) TO bikini wydaje mi isę tandetne i kiczowate przez materiał, nie sam kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie udsalo moi sie wejsc na to
ale pomysl fajny, Co szkodzi zaszalec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki o takich szczegółach sie nie mysli a pozniej cierpi;/ szukam teraz po necie jakiegos fajnego zlotego i nic:( z jakiegos dobrego materialu ale wydaje mi sie ze chyba wszystkie zlote bede tandetne:( i kiczowaty widzialam fajne zdjecie w gazecie ostatnio ale nie pamiętam juz jakiej i tak mi sie spodobalo:):):) a właśnie chce zaszaleć choć pewnie skończy sie standardowo czarne albo biale:P ale pomarzyć można:P moze któraś z was widziała jakieś fajne złote które nie będzie wiało na kilometr tpisami i solarium??:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczek właśnie sama nie wiem co mi odbiło z tym złotym ;/ nie pasuje do mnie i kiczowatość az mnie odraza ale upala sie bestia (czyli ja :PP:P) i jej sie żadne inne nie podoba tylko złote :D lol mam nadzieje ze mi przejdzie bo jeszcze sobie rozowe tipsy zrobie a wtedy to juz bedzie masakra:P:P:P:P co do opalania sie topless lub nago to na plazy hmmm chyba bym sie nie przemogla . zreszta czytala ze to dosc szkodzi na delikatna skore piersi wiec oszczedzam je i tylko w domku co jakis czas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również poszukuje stroju kapielowego...;) dziewczyny może znacie jakieś fajne stronki...bo juz lato tuż, tuż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HeyBaby
W Calzedonii sa fajne bikini. Ja w zeszlym roku poszalalm i kupilam tam 13 sztuk bikini :D Uwazam ze na takich malych 3 trojkatach jest wszystko dozwolone, nawet to co na spodniach czy bluzce wygladaloby tandetnie, na bikini wyglada fajnie. Mam tez jedno zlote, ale nie z takiego materialu jak na zdjeciu. Moje jest bezowe przetykane zlota nitka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam i szukam i nic:(:(:(:( w kolorze zlotym nic kompletnie nie ma;/;/ a inne.... hmmm wszystko wydaje mi sie takie standardowe paseczki kwiatuszki itp;/ moze ktos wklei jakis link do jakiegoś fajnego \"innego\" stroju kąpielowego??? niestety calzedonia jeszcze w necie nie ma nowej kolekcji ;/ 13 :):):):) nizle heybaby:):):):) kurcze w gazetach mam kilka fajnych fotek strojów kąpielowych a necie nic;/ tak wiec jak ktos cos ma to wklejac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colorful14L
material glupi ale kolor jest ok fajny dla opalonej skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
colorful4L- widziałam ten na co gdzie za ile :) http://www.cogdziezaile.pl/index.php?p=2711 http://www.cogdziezaile.pl/index.php?p=2712 new yorker:) ale to kolko mi nie pasuje;/ chciałam taki zwykły bez kuleczek, kółeczek, nadruków, haftów czy czegoś tam:P wydaje mi sie ze sam zloty kolor jest zbyt \"oczojebny\" zeby cokolwiek do niego dodawać. ale przynajmniej wybiorę sie do new yorkera zęby sprawdzić jak wygląda na mnie złote bikini:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HeyBaby
Fajny ten z New Yorkera, nie widzialam ich jeszcze w sprzedazy. Co do Calzedonii- juz z obecnej kolekcji nabylam droga kupna jeszcze 3 bikini, ale to juz zakrawa na jakies zboczenie :P A patrzylas w H&M? Chyba tam rzucil mi sie w oczy jakis zloty stanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety jestem uwieziona u rodziców na długi weekend :P:P:p aaaaaaaa już chce ociekać:P i dopiero jak wrócę do siebie to sobie coś poszukam:P calzedonia hm :) mam nadzieje coś znalesc narzazie tylko net:P allegro mnie zawiodło i nic a nic nie ma :P:P HeyBaby dobra jestes:D:D:D:D lol :) a jakie sobie kupilas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HeyBaby
Nibys to od poniedzialku na poszukiwania ruszaj :D No wiec nabylam: czarny z takimi jakby szlaczkami pomaranczowo- zoltymi, biały w jakies rozmazane (chyba) kwiaty i bezowy taki jak na szydelku robiony. I z utesknieniem czekam na nowy katalog Calzedonii :P Co bym wiedziala, ile mnie jeszcze wydatkow w tej kwestii czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×