Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 123243646

zakochuje się tylko w nauczycielach-

Polecane posty

Gość 123243646

Nie potrafie si.e zakochac wnikim innym tylko w nauczycielach. Obecnie mam chłopaka,przystojny niczego mu nie brakuje ale go nie kocham a jak się z nim kocham myśle o facecie od matmy albo od chemi..jeszcze nigdy sie nie zakochałam w kimś kto nie jest nauczycielem:-(A mam już prawie 18 lat. Dlaczego ja tak mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy wychowywałas się bez ojc
a lub on jest alkoholikiem, człowiekiem, który cię zawiódł, był nieobecny w rodzinie, lub nie miałaś znim kontaktu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1391749274
Ojciec pracował zagranica w domu był gościem tak nie miałam z nim kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy wychowywałas się bez ojc
No to juz masz wszystko jasne. Potrzebujesz ojca, a nie faceta, autorytetu i opieki ze strony mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 92867298937
No dobrze to w takim razie co powinnam zrobić aby byc normalnai zakochiwać sie tak jak moje kolezanki w normalych mezczyyznach wmoim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy wychowywałas się bez ojc
po pierwsze, to w twoim wikeu nie sa mężczyźni, tylko chłopcy:O:O:O Po drugie najlepiej daj sobie spokój z nauczycielami, z tego i tak nikt nie będzie. Jetseś jeszcze dzieckiem, w dodatku takim, które potrzebuje ojca. Ja na Twoim miesjcu zaczęłabym spędzać więcej czasu z ojcem, jeżlei nadal pracuje zagranicą, to jedź do niego na wakacje, zaprzyjaźnijcie się itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 92867298937
Ale ja już jestem dorosła ojciec stał sie już dawno dla mnei kimś takjakby obcym...Potrzebuje faceta!I kocham do szlenstwa mojego wychowawce od matematyki:-(Kurcze ale ja jestem powalona! A powinnam zerwac w takim raziez chłopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak maam
jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy wychowywałas się bez ojc
Jesteś dorosła mają PRAWIE 18 lat?:O Dziecko, zatanów się, co piszesz. Jesteś śmieszna. I mozesz wygadywac, co chcesz, od razu wiedziałam, jaki masz problem, a to o czymś świadczy- o tym, że to się dobija na twoim zachwaniu. Potrzebujesz ojca, opieki i jesteś jeszcez bardzo dziecinną jak na swój wiek zbuntowaną nastolatką. W twoim wieku ludziom juz ten bunt powoli przechodzi, ale tobie widać jeszcze długo nie przejdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 024827429742
Ale ilez jest takich rodzin że całkowicie samotne matki wychowuja córki .Mam takie kolezamnki które nie znały swoich ojców a tylko ja mam ten problem że nei jestem w ogóle zainteresowana chłopakami w moim wieku tylko takimi 40 letnimi nauczyciielami i wszyscy sie smieja że gustuje w staruchach a ja nie potrafie zakochac się w 19 latatku!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy wychowywałas się bez ojc
No bo ci właśnie tłumacze, nie złośliwie, że jesteś jesczez niedojrzała i dziecinna emocjonalnie i potrzebujesz autorytetu i opieki, dlatego się wpatrujesz w starszych mężczyzn:o Może twoje koleżanki sobie lepiej z tym radzą, a ty nie... Lepiej zamiast się zajmowac głupotami, weź się za naukę, postaraj sie poprzebywać z ojcem, złapać z nim jakis kontakt, bo to jest NORMALNE, że każd e dziacko potrzebuje ojca, i zajmij sie swoimi sprawami. !7 lat to jest wiek, kiedy sie nie powinno myśleć o miłości i związkach, tylko o nauce i o dalszym życiu. A miłość, jak w końcu bedzie na nią czas, sama przyjdzie. I to prawdziwa, a nie zauroczenie wynikające z chęci wypełnienia pustki po tacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 024827429742
kurcze nie wiem ale wiem ż enic mi nie pomoze i mi to nie przeidzie... Bo dla mnei chłopak moim wieku to tak jakbym miała zakochac się w dziewczynie nic a nic mnie nie kreci za to całymi dniami mysle o moich naczyycielach zwłaszcza o wychowawcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy wychowywałas się bez ojc
ja juz napisałam, co miałam do napisania. Zajmij sie odzyskaniem kontaktu z ojcem i nie kombinuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 024827429742
zaimne zajmne ale to nie jesttakie proste od tak sobie przestać się kochać w moim wychowawcu to nie mozna tak na zawołania:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppo
a kreci cie może BDSM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 152346457231273
a co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×