Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coca-cola88

Troszkę głupio...

Polecane posty

Gość coca-cola88

To mój drugi facet z którym uprawiam seks... Jesteśmy ze sobą kilka miesięcy... Ani z nim a ni z tym pierwszym nie miałam orgazmu... Zaczyna mnie to już z dek cza irytować... Czytałam, że jest procent kobiet, które nigdy nie mogą dojść do orgazmu. Może jestem w tej grupie... Prosiła bym o sensowne rady tylko nie takie typu zmień faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...a probowaliscie wszystkich pozycji? odpowiednich pieszczot? musisz sama sprawdzic co cie podnieca i trzymaj sie tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coca-cola88
Lubię to co ze mną robi. Kochamy się różnie na jeźdźca, od tyłu, na łyżkę, w pozycji misjonarskiej. Lubie jak szepta mi czułe słówka... Nie chce za wszelką cenę dojść do orgazmu... Bo takim sposobem nigdy nie dojdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak orgazmu spowodowany jest przeróżnymi przyczynami wynika z kompleksów, niecałkowitego zatracenie się w seksie ,poczucia braku bezpieczeństwa a ktoś powiedział że największą przeszkodą w osiągnięciu orgazmu jest dążenie do niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ci robi minetke to tez nie masz? a jak paluszkiem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coca-cola88
Czasami na sam widok mojego faceta, czuję się podniecona... Dużo czytałam na ten temat... Jestem alergiczką (szczepie się) a także biorę tabletki anty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz wyluzowac
nie myslec o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee... mi po tabsach sie w ogole nie chcialo... ciesz sie ze ci sie chce :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coca-cola88
żadnego... ani tego łechtaczkowego, ani pochwowego... czuję się ostatnio jak jakiś dziwoląg. najlepsze jest to, ze mój facet lubi moje ciałko ciągle mi powtarza, ze dla niego jestem piękna, pochlebia mi to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coca-cola88
Oj próbuję się wyluzować... Jak się kochamy skupiam się na przyjemności... Przynajmniej próbuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może powinnaś się zwrócić o pomoc do lekarza u kobiety orgazm jest zjawiskiem wyuczonym u mężczyzn wrodzonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coca-cola88
Możliwe, że powinnam... Ale ostatnio kochając się oddczuwam prawdziwą przyjemność, może to tylko kwestia czasu... Kiedyś czytałam, że to partner uczy kobietę orgazmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może powinniście zmienić sposoby pobudzania ,nowe pozycje troszke więcej urozmaicenia...no nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×