Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość owocowa galaretka

Jakie macie pomysły na dodanie strojności zwykłej sukience?

Polecane posty

Gość owocowa galaretka

Mam zwykła czarna w groszki sukieneczkę, Prostą na ramiączkach do kolan. Chcialabym w niej pójść na wesele ale nie wiem jakie dodatki sprawiłyby, żeby wyglądać ciut bardziej elegancko bo ona jest napawdę prosta, wręcz taka na codzień... mam srebrny komplet łańcuszek i kolczyki z zawieszką w kształcie łezki z cykonią w środku i delikatny naszyjnik z cyrkoniami ale on nie pasuje do tej sukienki. Pomóżcie proszę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opaska szeroka w groch, w stylu retro :) albo chustka na głowę, taka satynowa we włoskim stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może szal
albo mały żakiecik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nawwet jakis elegancki, modny pasek, szeroki, z ozdobną klamrą :) nie wiem, nie widzalam sukienki, więc strzelam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocowa galaretka
Niestety nie mam zdjecia ale jest to fason zbliżony do tego: http://www.allegro.pl/item189772425_s_08a_dluga_sukienka_na_ramkach_wiosna_lato_m_l.html Odcinana pod biustem, wiązanie na kokardkę przy biuście. Ramiączka są białe w czarne groszki i na dole falbanka też, całość (reszta) czarna w białe groszki :D takie jak tu (tylko groszki nie fason!): http://www.allegro.pl/item190819142__urocza_na_plaze_w_groszki_36_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka w baletkach
bardzo ładna sukienka , taka romantyczna i na czasie :)) gdybym to ja miała w nia wskoczyc podkreśliałabym talie szerokim paskiem , badź załozyła dlugi sznur białych korali..... tylko. moim zdaniem najwazniejsze sa tu butki .. koniecznier szpilki i najlepiej w modnym teraz fasonie z lat 6o czyli wysoka szpilka , wyciecie z przodu < na paluch> i koniecznie goła pieta . Buty z gołą pietą , przepasana jedynie cieńkim paseczkiem nadają nodze ,,lekkości,, . W ogole nie jestem zwolenniczką zakrytuych szpilek :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colorful14L
ja bym dodala korale i jakies zabawne kolczyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to ja i nikt inny
białe korale to bedzie to :D bynajmniej ja tak sadze..i peeptoe :P i torebka a'la portmonetka... znaczy tna takie dwie kuleczki zapinana huehue ... a jak bedzie chlodno to bolerko jakies ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calvadoss
Czerwony żakiet + czerwone szpilki z zakryta piętą, ale z odsłonięte z przodu. Do tego, jakaś biżuteria, ale żadne tam "delikatne" przywieszki n a "delikatnym łancuszku", tylko cos większego. Moze duże perły takie przy szyji, może w kolerze kremowym, z moze perłowo czerwonym. Sama nie wiem, trzeba by poogladać. Szal, albo przepaska we włosach, tez jest dobrym pomysłem. Oczywiście trzeba uważać i nie przesadzic z dodatkami. Ale troche poszalec można ... Udanej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszki super:) mi bardzo spodobał sie pomysł z opaska:) do tego jeszcze fryzura retro idealna kompozycja:) torebka na kuleczkę cudo :) ogolnie dziewczyny mialy super pomysły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Białe duże korale, taka sama bransoletka i buciki peep toe na obcasie, ale raczej czarne, bo białe będą wyglądać trochę tandetnie do takiej sukienki. :) Do tego mała, czarna torebeczka. :) Jeśli chodzi o tą opaskę, to przy tak widocznych koralach i bransoletcę bym ją sobie odpuściła, a gdyby jednal, to poleciłabym taką cieniutką, plastikową i bardziej czarną w białe groszki, niż białą, bo biel za dużo będzie tej bieli. :) Udanej imprezy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaretka owocowa
dzieki dziewczyny !!! Dzis poszukam peep toe tylko nie wiem cy nie będą wyglądały smiesznie na malej stopie (35) w razie co mam czarne szpilki w szpic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guta
przy dobrej talii, krótkie bolerko, przy gorszej zakiecik tuż za talią np. w kolorze kropek- buty w kolorze tła sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×