Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kattanaa

Z czego to wynika podnieca mnie sam fakt zdradzania

Polecane posty

Gość Kattanaa

swojego faceta... Niezaleznie z kim poprostu fakt że go zdradzam jest dla mnie podniecajacy... Gdybym nie była z nikim nie byłabym zainteresowana seksem np z kolesiem średniej urody z imprezy a jak mam faceta to strasznie mnie kreci seks z kimś innym i sam fakt zdradzania.. To nie prowokaja.Czy to jakaś choroba dlaczego mnie to kreci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kattanaa
i jeszcze jak facet mi robi awantury,że go zdradzam to tymbardziej dziaął na mnie podniecająco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wynika z natury
dziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O no to ma nieciekawie Twój chłopak z Tobą... nie zazdroszczę :O wg mnie to całkowicie w normie nie jest, jakaś terapia by Ci sie chyba przydała u seksuologa... a jak już chcesz sobie skakać z kwiatka na kwiatek i chodzic z kolesiami do łóżka, to lepiej nie pisz się na stały zwiazek bo w nim jesteś egoistką i myślisz tylko o sobie, a facet jest Ci potrzebny tylko do podkrecenia swoich niepohamowanych zachowan postaw sie na jego miejscu, chciałabyś zeby facet traktował Cię jako dopalacz chceci na skoki w bok??jak bys sie czuła wiedzac ze \\bedac z toba ma ochote na zdradę, bo to go rajcuje? oj, nieciekawie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z bagienn
lubisz pozorować awantury w zwiazku? To mogą być ukryte skłonnosci masochistyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katttankkaaa
nie mam natury dziw...ki Jak nie miałam faceta nie miałam ochoty na takie zachowania..... A jak go poznałam to wtedy do sie zaczeło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhhhmmmmm
zaliczacz ma racje głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×