Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana marzena

Ratunku! szukam prezentu

Polecane posty

Gość załamana marzena

WItajcie.Szukam prezentu dla swojej córki. Urodziny ma 7 maja a ja jeszcze nic nie kupiłam. Nie mam pojęcia co jej kupic. Wydaje mi sie ze chciałaby jakis zloty łancuszek z fajnym wisorkiem ale nie mam pojecia jakim :/. Zastanawialam sie nad: znakiem zodiaku,słoncem,kwiatkiem. Prosze doradzcie cos i jesli uwazacie ze moj pomysl jest beznadziejny to powiedzcie. Corka ma konczy 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana marzena
oczywiscie mialo byc corka konczy :) "ma" wskoczylo jakos przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[przecież to twoja córka. Powinnaś wiedzieć co lubi, czym się interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catie poczekaj az bedziesz miala swoje dzieci i wtedy zobaczysz. Marzeno :) pomysł ze słoncem jest całkiem całkiem ;) widzialam pare razy dziewczyny z taka przewieszka i fajnie to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepy czy nie sklepy
ja dostałam na 18 dwa takie same łańcuszki :( jeden sprzedałam(wiem że to chamsko ale wkuryłam się) Może lepiej zrób jej ladny album zdjęć-od niemowlaka po 18 letnią pannę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mongrab
tak pomysl z albumem jest fajny, ja dostalam od mamy cos podobnego tzn taki obraz zlozony z moich fajnych zdjec, byl to taki kolaz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silvy
A mi się wydaje, że na 18-stkę może kup jej jakiś ładny komplecik biżuterii. Musisz wiedzieć co lubi, np. symetryczne wzory lub kwiaty. Będziesz wiedziała czego szukać. Poza tym u jubilera zawsze Ci doradzą (no chyba, że siedzi ktoś wyjątkowo niemiły, z czym się jeszcze nie spotkałam na szczęście). Warto pamiętać o tym, żeby nie przesadzić z całością!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam maruski
Szukajcie rozsądnie. Np. na Prezent Marzeń mają lot awionetką, jazdę porządnym autem, strzalanie z broni itp. Ogólnie świetne prezenty na prawdę można dobrać bez wydawania wielkich pieniędzy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mafinka50
Albo coś co zawsze będzie mogła mieć przy sobie jak zegarek. Jakiś ładny na pewno jej się spodoba i przyda. Teraz jest taki wybór. Moja córka ma już 25 lat i kupowałam jej na imieniny taki delikatny z casio http://smalltime.pl/zegarki-klasyczne-casio/18-casio-ltp-1154e-7a.html i to jest dobry przykład, że jest to prezent uniwersalny. Możesz do niego np. załączyć jeszcze róże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×