Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marinetka

wyruch...ał mnie w usta

Polecane posty

Gość sennaaa
trzeba bylo go ugryzc jak nie chcialas tego, drugi raz napewno by sie gleboko zastanowil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuu
Autorka tematu nie napisała,że lubi jak ją facet wali w usta,a że to zrobił,jakby bez porozumienia. Jest różnica? Ostry seks też ma się odbywać za zgodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ao taure
ja też dokładnie! o ta dominacje własnie chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrra
z miłości!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa ola
ja to bym sie pozygala jakby facet mi tak sam wkladam bo napewno by wsuwal gleboko.. ja to tylko tak biore 1/3 dlugosci bo dalej to mi sie zygac chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa ola
Zresztą często rzygam w czasie seksu, bo lubię to.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak uwielbiamm
a po ty tak się poprzytuać..... To symmbol całkowitego oddania i posluszeństwa..kocham to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do -ja tak uwielbiamm
a ja myslałam że jestem sama.....wlasnie o to calkowite poddanie sie chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrodzczze
mój tak nie chce........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To proste
Zapeniam was, że te które mają dobrą technikę w robieniu loda, żedko tego doświadczają. No ale jak zdarza się że niektóre potrafią tylko uklęknąć otworzyć buzie i zamknąć oczy to co robić ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a12347
Ale kanał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak uwielbiamm
ale najpełniejsze oddanie i posłuszeństwo czuję dopiero gdy mój ukochany sapiąc z wysiłku oddaje stolec prosto na moje piersi... uwielbiam to a ten zapach doprowadza mnie na skraj orgazmu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastka26
Jak zwykle przy spawach seksu problem postawiony na głowie. Nie wiem o co tu chodzi : czy o gwałt, czy o ruchanie w usta. Bo jeżeli o gwałt - to nie jest do zaakceptowania pod żadną postacią: ani w cipkę, ani w pupę , ani w usta.... Natomiast jeżeli chodzi o tzw. seks za przyzwoleniem, lub z pożądania obu stron, to to rzecz jaknajbardziej normalna. Jest wiele kobiet, które tego pragną i nawet o to proszą - aby je poruchać w usta. Cząsto doznają przy tym orgazmu... Ale to już zależy od seksualności danej kobiety i pożądania ... Nie jest to natomiast domena jakichś dziwek czy zboczenic ! Sama to też uwielbiam. Jest natomiast cieniutka granica między przyzwoleniem a gwałtem.... Ale to się powinno czuć... Delikatne przymuszenie ze strony faceta może spotkać się z akceptacją przez kobietę lub odmową i niechęcią. Nie można takich żeczy robić na siłę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanRajpoy
ciekawe co by powiedziała na ten temat Dek@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka12345-1973@o2.pl
Zapraszam do siebie na obciąganko,jeśli ktoś jest chętny.... Za godzinę idę spać, gdyby coś, piszcie kochani i zapraszam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłośniczka kwaśnych jabłek
Bardzo lubię ruchanie w buzię. No nie z każdym oczywiście. Ale jak widzę ładnego k..... to mi się zaraz chce go mieć w buzi i żeby mnie mocno posuwał. Nieraz dostaję przy tym orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochani, acz debilni mężczyźni, zanim wsadzicie swego c***a do buzi kobiety, wygońcie je do dentysty po zaświadczenie i na usunięcie ew. próchnicy zębów, a wy debilne oralodajki nie pozwólcie po takim oralu w swojej bakteryjnej "mordzie" dać se później wsadzić do pochwy, bo przyplącze się wam chlamydia i z rozpaczy popelnicie samobójstwo, myśląc, że to HIV. Ten smutny cytat jest wzięty z życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my tak zaszalelismy pod prysznicem na kempingu ze panna miała wstrzas mózgu byla przy scianie a ja ja posuwalem w usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic dodać, nic ująć, pchanie chuja do gardła a nawet przełyku, to czysta bezmyślna zwierzynada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Alicjjaa 2007.05.01 generalnienie nie wierze,że są takie laski co nie protestują i które to kreci. Może jeszcze panowie powiecie,że dla kobiet to jest podniecające?hahaha Nawet nie wiem czy dzi**a by se tak dała""---------------widze ze sie wlacza na maksa solidarnosc jajnikow.A moze tak bys zaczela pisac wylacznie we wlasnym imieniu-co?Sa facetki i to nawet tu na tym forum ktore to lubia i to bardzo-sam czytalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośktoś
Nic tak zębów nie wybiela jak mineta co niedziela - i co mam sie czuć przedmiotowo? to kwestia temeramentu albo mi to odpowiada i to akceptuje albo nie - nie można decydować za wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona38
mi też tak robi nie daje trzymać ręką strasznie upokażające ale i podnieca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tryska Ci w usta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona 38
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on39
moja mi to robi ale jak sama chce 2 3 razy w miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el Migiel
lubie czasem posunac delikatnie i z wyczuciem w gorace usta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wlasnie skonczylam z moim mezulkiem. Tez lubi sobie za włosy potrzymac i wepchnąć mi głębiej w gardło. Ale zaraz mam odruch wymiotny i wtedy on wie ze ma przestać. Ogólnie to jakies mam opory przed braniem do buzi chociaż to robie. Ale jak by mi tak w gardło wepchnął na maksa to bym chyba mu wsadzila moj wibrator w dupę bez wspomagaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
która nie ciągneła? nie okłamujmy się od tego się zaczynało to dlaczego mężowi nie mam tego robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×