Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzonnaa

to mnie wkurza!Jak nakierowuje moją głowe w kierunku

Polecane posty

Gość wkurzonnaa

swojego penisa!! Moge go pisecić oralnie ale nie jak mi wtym pomaga!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateuszzzzz
jakie te kobiety są wrażliwe.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiennkaa
to mu powiedz jak cie to wkurza a nie nam na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja teaz raz mialam takiego faceta i pewnego razu mi rece opadlo bo piescilismy sie, calowalam go po klatce i nagle poczulam jego rece na mojej glowie i tak jakby pchal w dol.. niby delikatnie ale to bylo okropnie.. wcale mnie to nei zachecilo tylko odepchnelo.. rozamwialam o tym z kolezankami i one tez czasem na takich trafiają.. czas najwyzszy uswiadomic facetow ze takie nakierowywanie rekami glowy partnerki na członka czy wogole w kierunku dołu to jest zbrodnia na 1 dla sexu!!!!!! ja tamtemu od razu powiedzialam ze jak tak chce sobie sterowac to niech sobie idzie do burdelu.. mozna powiedziec przeciez \" kochanie bym chcial zebys zchodzila tak coraz nizej\" zamiast pchac rekami za glowe.. dziwni sa ci faceci naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do- a mój nie oglada
ciekawa ola -zgadzam sie tacy faceci nie naleza do rzadkości Ja też miała okazje poznać takich i popieram nic przyjemnego odrazu odchodzi ochota na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wkurzaj się
tylko mu to powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostaw zboka
poniża cię nie widzisz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo matkko
coraz wiecej przewrazliwionych dziewczynek tu siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coraz wiecej to jest zbokow.. ktorzy by tylko chcieli jakies experymenty robic bo sie filmikow naogladali a to wszystko z uprawianiem milosci nie ma wspolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tam...zenua
kobieta ma byc workiem na sperme badz mobilnym pokrowcem na kuytasa wiec nie wiem skad to oburzenie lachony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akrobatka
mój mąż jak się zapomni to też czasem tak robi..strasznie mnie to wkurza..mam wtedy ochote sie ubrac i wyjsc z sypialni.. to jest coś OKROPNEGO....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz przy lodziku tez czasami kładzie mi ręce na głowie, nie lubie tego,wie o tym ale sie zapomina,wiec gromie go wtedy wzrokiem i zaczyna bawic sie moimi włosami..ech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie_nienormalnaa
racja. miałam takiego i od razu chec przechodziła... tak jaby tylko na tym mu zalezało... ;/ jestem ciekawa jak poczuliby sie gdybysmy my kobiety mcahłi ich głowe w strone c*pki... no moze im to spraiwałoby przyjemnosc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie_nienormalnaa
pchali ich głowy* :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczona starucha
Ja tam bym chciała żeby mój mi tak czasem głowę nakierowywał, bo to zawsze ja się pcham z ryjem i nie jestem pewna czy on akurat ma na to ochotę. No na razie jeszcze się nie broni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli w ten sposób mówi, że ma na to ochote to ja nie widzę problemu, natomiast jeśli wali po łbie żeby zejść niżej - to faktycznie nie musi to byc miłe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaa ola
ta co ma najwięcej madrego do powiedzenia idiotka chora umyslowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbvb
hihi, ja wiem na co mój ma chęć gdy... wkłada mi swoje palce do ust, no a głowę też mi kieruje ręką ale ja nie czuję żeby coś było nie tak, kocham go, ufam mu, wiem że on mnie szanuje (w każdej sferze życia) :) (poza tym on uczył mnie wszystkiego w seksie no i jakoś musiał mi pokazać... a słowami wychodziło gorzej ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbvb
a swoją drogą jak czytam wypowiedzi kobiet a różych topikach, ie dziwię się że faceci nie umieją się z nami dogadać bo... jak jeden z drugim z kolei ma zwyczaj pytać o wszystko podczas stosunku i być delikatny, obrywa mu się za niezdecydowanie, wręcz niemęskość ;DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie nigdy nie zdarzylo nakierowac glowy aktualnej partnerki w kierunku...kobiety sa sprytne, same potrafia sobie poradzic ;) :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie partnerke szanuje to sie tego unika A takie lachony na raz to sie wali do ryja i to bez skrupolow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabamaaaa
A moja dziewczyna to lubi - sama mi to mowi.I nie piszcie ze jest jakas zdzira czy cos, ona po prostu lubi takie mocne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinaaa223344
twoja dziewczyna nie jest zdzira jest dziwka i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ty
eee dlaczego odchodzi ochota?? ja wlasnie nie lubie jak mi mowi co mam robic bo mam wrazenie ze to jakies polecenie (jestem na to czula...)...a jak rekoma nakierowuje to dla mnie jest ok...a ja tez rekoma nakierowuje, nie wiem czy sie to mojemu sie podoba czy nie bo nie komentowal tego nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×