Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wiotka

Włóczka Carmen gdzie mogę ją kupić?

Polecane posty

Bardzo proszę o pomoc. Szukam czarną włóczkę Carmen- . Jest to włóczka rumuńska. Bedę wdzięczna za wszelką pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperado D
Nie widziałam osobiście tej włóczki, ale o ile jesteś z Warszawy to w Wola Parku przy ul. Górczewskiej na przeciwko kas Auchan'a jest sieć różnych sklepików w tym jeden z akcesoriami do szycia, wyplatania i robienia na drutach, sama kupowałam tam włóczki i z tego, co widziałam kobitka ma niezły wybór. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziejkuję za informacje. Mieszkam w Opolu. Gdybyś była tak miła i podała mi nazwę sklepu to poszukam telefonu do niego i zadzwonię z pytaniem o wełnę . Jak będzie, to przejadę się do Warszawy i ją kupie. Ta wełna warta jest tego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperado D
Jasne, jutro powinnam być w okolicy tego sklepu, poprosze o telefon i zapytam bezpośrednio. Musimy sobie pomagać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazwa jest dokładnie taka. jak wspomniałam poszukiwania zaczęłam od internetu i oczywiście od allegro . Niestety nie znalazłam dlatego napisałam na topiku. Pozdrawiam i dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperado D
Przykro mi, ale we wspomnianym przeze mnie sklepi, sprzedawczyn powiedziała, że nie ma tej włóczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki. Włoczka ta mimo, ze jest rumuńska został sprowadzona z Niemiec. Tyle udało mi s ustalić. Dalej szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×