Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość merry herry

Czy znacie jakieś super kosmetyki przeciw zmarszczkowe?

Polecane posty

Gość merry herry

Mam 35 lat i zaczęły pojawiać się drobne zmarszczki. Poza tym celulit. Macie jakieś dobre kremy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolinoo
Polecam kosmetyki z firmy oriflame. Mi pomogły!! Niedawno były w telewizji reklamowane. Są świetne!! A co na celulit, to nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madagaskarrrrrrr
Na celulit skuteczne są z Vihy i z Oriflame. Mi pomogły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokorita
Ja mam co prawda 25 lat, ale też widze u siebie zmarszczki. Co polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merry herry
jakie plastry i na co są dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolinoo
sokorita---> dla Ciebie byłyby dobre Skinidyvidual. Też z Oriflame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorbet
Ja jestem kosmetyczką i mam własny gabinet kosmetyczny. Mam w nim różne kosmetyki(również z Oriflame) i uważam że kokolinoo ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkez
Takie są prawa natury!!!!! Czasu nie zatrzymasz!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merry herry
ale czy nie da się go choć trochę opóźnić procesu starzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolinoo
oczywiście że się da!! Woem to sama po sobie. Kupiłam jakiś czas temu krem przeciwzmarszczkowy z oriflame!!! Rewelacja! Gorąco polecam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merry herry
ale jaki konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merry herry
ja stosuje Ecollagen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolinoo
dokładnie o ten mi chodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokorita
no ale gdzie mogę dostać te kosmetyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolinoo
to jest sprzedaż bezpośrednia, więc tylko od konsultantki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolinoo
to jest sprzedaż bezpośrednia, więc tylko od konsultantki Oriflame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsze sa cwiczenia
niesni twarzy ( sa odpowiednie poradniki), Takze delikatne oklepywanie ( nie rozciaganie, A kremy i tak najlepiej zmieniac, ja zamiast kremow wklepuje sobie maseczki(nie codzien, ale dosc czesto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolinoo
to jest sprzedaż bezpośrednia, więc tylko od konsultantki Oriflame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolinoo
to jest sprzedaż bezpośrednia więc tylko od konsultantki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolinoo
to jest sprzedaż bezpośrednia więc tylko od konsultantki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelin
to jest sprzedaż bezpośrednia. Możesz dostać jedynie poprzez konsultentkę tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosenka7
witajcie kobietki a w szczegolności merry herry.....nie ma super kosmetyków przeciwzmarszczkowych:(, jezeli chcesz sie zupełnie pozbyc zmrszczek to tylko botox, a jezeli chcesz je wygładzić musisz znalezć odpowiedni dla siebie krem w zaleznosci od tego jaka masz cerę,......dziewczeta polecają avon i oriflame ale ja odradzam jestem na nie uczulona....ale musisz sprawdzic moze akurat beda dobrae dla ciebie...mam 27 lat i na moim czole pojawiły sie 2 niewielki zamrszczki, które strasznie mi przeszkadazły nie moglam na nie patrzec, zaczełam panikowac i szukac kremów przeciwzamrszczkowych, przerobiłam wiele w tym tez polecany oriflame i w dodatku że mi nie pomógł to jeszcze uczulił i pogorszył kondycje skóry:(... w koncu znalazłam doskonały dla mnie loreal.....poczatkowo uzywałam visible results ale moja kosmetyczka poradziłam mi wrinkle de-crease i to był strzał w 10, jestem bardzo zadowolona i polecam, spróbuj może bedzie dobry i dla ciebie,.... to jest seria w błekitnym kolorze (krem na dzien w smukłej buteleczce z pompeczka-super aplikacja......na noc w słoiczku (tłusty i wydaje sie cięzki ale po wklepaniu w buzke super nawilża, nie tworzy zaskórników (a to ważne dla mnie bo mam mieszna cere), jednak zanim go nałoże na twarz robie mieszanke na dłoni z kremikiem równiez z tej serii o nazwie collagen filler wrinkle de-crease i wtedy razem aplikuję, dodatkowo jest jeszcze w małym słoiczku pod oczy tez stosuje go na noc, moja skóra wyglada super, zmarszczki sie wygładziły (nie znikneły zupełnie), ale i tak jestem bardzo zadowolona!!!, ta seria niebieska o której pisze jest dla kobietek po 30,.......... loreal ma podzielone kremy odpowiedno do wieku, kolejna seria to po 40 nazywa sie revita lift anti-wrinkle+firming (wiem bo mama uzywa i tez jest zadowolona,.......jesli chodzi natomiast o kosmetyki na cellulit (w zależności od stanu jego zaawansowania) to tez polecam loreal :są to dwa żele na dzień i na noc plus urządzenie do masazu, jeżeli natomist cellulit jest głeboki i jeszcze towarzysza mu rozstepy trzeba zacząć trudna walke (no chyba ze stać cie na zabiegi kosmetyczne lub chirurgiczne)...jezeli nie to polecam guam, błotko plus żel lub spray (zależy od zestwu jaki kupisz), dodatkowo codziennie rano i wieczorem masaż pod prysznicem ostrą gabka a nastepnie na przemian spłukiwanie zimnym i gorącym strumieniem wody (zakonczyć zimnym), wklepywanie kremów anty cellulit codziennie 2 razy dziennie, te które spróbowałam i działaja to vichy, gerber i palmers-cocoa butter formula, z tym ze ja głownie skupiała sie na spłyceniu i zamaskowani rozstępów ponieważ cellulitu prawie nie mam a w tej chwili jest on zupełnie niewidoczny podobnie zreszta jak i rozstępy.....mam nadzieje ze jakos ci pomogłami że moje sposoby sie sprawdzą wobec ciebie.....nic nie moge obiecac bo kazda z nas jest inna i ma inne potrzeby...może inne kobietki tez coś poradzą.....trzymam kciuki i zycze sukcesów, pozdrawiam:).....aha zapomniałabym, jeżeli chcesz używać guamu to zachecam cie do kupienia zestawu na allegro ponieważ jeżeli wybierzesz sie na zabiegi guamowe do salonu kosmetycznego to mozesz zostac oszukana ponieważ zawartosc słoika z błotkitm jest rozcienczana, zeby bylo go wiecej przez co traci swoje właściwosci (wiem cos o tym bo pracowałam 6 mies w takim salonie) a jezeli bedziesz miał guam tylko dla siebie bedziesz wiedziała ze spełnia swoją role tak jak tzreba, buzka tzrymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megika
Na cellulit polecam ci krem antycellulitowy do masażu Faberlic.Jest to poprostu mój krem numer 1 a używałam różnych.Na zmarszki też są dobre kremy w FABERLIC.Więcej gg:7311885 Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×