Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdas

Znający się na modzie i fotografii POMOCY - PROSBA !!!

Polecane posty

Możecie poiwedziec coś na temat zdjęcia - osoby fotografującej i fotografowanej i ogólnie jak wam się podoba ?? www.wrzuta.pl/obraz/q6YRbAc74D/przystojny_model_profesjonalna_reka_fotografa Czekam na opinie PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tytułu zdj według mnie ani jedno ani drugie + marne przeróbki. czyli co do modela: nie mój typ ja wole mężczyzn mających coś z chłopca a nie chłopców mających coś z mężczyzn ze to tak ujmę:) ale myślę ze muzę sie podobać ładny uśmiech troszkę za chudy jak na modela. zresztą to rzecz gustu:) 2 profesjonalna ręka hmmm gdzie??? 1. cień na modelu 2.fotografowanie modela od dołu 3.brak barku i reki modela 4.dziwna poza zwłaszcza pod tym katem 5.tło jeśli to zdjęcie modela tło tu zbyt dominuje 6. podział zdjęcia pól na pól przez tło 7. ucięcie kawałka stopy obróbka dno, jeśli przerabiasz już zdjęcia to staraj sie likwidować to co ci nie pasuje i co nie wyszło zmarszczki na ubraniu pryszcze niedoskonałości zaburzenia tła dziwne odblaski a nie obracać zdjęcie o dziwny kat i przyciąć bo to jest śmieszne a wręcz żałosne. co do mody kombinacja ciuchów raczej bezpieczna a nie modna podrostu typowa. bardzo mi sie nie pobają wiszące kieszenie chyba kurtki widoczne na zdjęciu. wnętrza ciuchów jeśli jest nieciekawe na zdjęciach mody nie pokazuje sie. buty coz czarne zwykle adidasy nic specjalnego nie podoba mi sie tez faktura i ich szerokość lecz to może być wina nie odpowiedniego kata z którego powstało zdjęcie. to samo z faktura koszuli /kurtki ;/ choc kolor kurtki moze byc. podoba mi sie podkoszulek ciekawy owszem:) czyli ucz sie :) pozdrawiam sory za krytykę ale sam pytales wiec ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh ! Dzięki wielkie za odpowiedz. Bardzo mi pomogły uwagi będę się stosować ale tylko wtedy kiedy będę robić zdjęcie pozowane. Większość zdjęć które robię to są zdjęcia z życia a aparat mam zawsze w kieszeni więc jezeli cos zobacze to krzycze NIERUSZAĆ SIĘ i cykam fotki. Tutaj akurat nie mialem jak zrobic nie z dołu zdjęcia ponieważ chlopak stoi na trybunach a ja robilem z murawy. Ale jeszcze nie okrsliles ogólnie na pierwszyrzut oka zdjęcie bo wlasnie o wrazenie mi chodzilo. Dodatkowo napisze iż zdjęcia robie zawodowo od paru lat do gazet ale mimo wszystko czlowiek sie uczy cale zycie :-) a Ty jaką masz prowesje czy fotografia to tylko pasja lub hobby?? PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P hehehehehehehehe ups :P ja tylko troszkę interesuje sie fotografia:P ale spotkałam kilku zapaleńców ostatnio i troszkę nauczyłam sie:P i ogólnie obserwacja:) na pierwszy rzut oka zwróciłam uwagę na to przechylenie i ścięcie niby przeróbki bo mnie aż bolały:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×