Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biusciasta.........

biust 85 DD / 80 E

Polecane posty

Gość biusciasta.........

Czesc Forumiowiczki :) Mam rozmiar 85 DD albo 80 E.. Jestem z Warszawy i przyznam szczerze, ze zmuszona jestem kupowac staniki na bazarach dla starszych pan.. ( czasami uda mi sie cos wybrac co nie wyglada jak namiot :/ ) Dlaczego??? Poniewaz nie znam zadnego sklepu w ktorym bylby fajny wybor biustonoszy w takim wlasnie rozmiarze.. a mam dosc i najnormalniej w swiecie jest mi wstd wchodzic do sklepow mowic jaki mam rozmiar a pani ekspedientka 2 pary stanikow rzuca na lade i mowi wiecej nie mamy w tym rozmiarze.. Bardzo bym prosila o namiary ( adresy ) sklepow gdzie warto zajzec.. Ponoc jest jakis jeden sklep w Warszawie gdzie jest jakas pani co dobiera rozmiary itd.. glosno o tym bylo w tv itd ale niestety tez nie wiem gdzie.. Prsze o pomoc wszystkie wiedzace :) Z gory dziekuje.. i bede bacznie sledzic topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam duze cycki
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HeyBaby
Aaach, sławetna pani Hania. Moja przyjaciolka malo jej po facjacie nie nakladla, teksty lecialy ostre :D Tak ze tego babsztyla odradzam, chociaz moze i specjalistka jest. A patrzylas w sklepach internetowych? Np. Samanta? Wpisz w google duży biust sklep internetowy, powinno sie tego sporo wyswietlic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bacio
Witam! Mam taki sam problem,ale już rozwiązany.Mnie poleciła gorseciarka biustonosze firmy malinez.Rewelacja,biust pięknie leży,tylko gama kolorów mała./biel,czarny,beż/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej jhgfds
mam dokłądnie 80 e i kupuje wyłącznie biustonosze triumpha .piersi sa tam gdzie nalezy i staniki bardzo bardzo trwałe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam biust 75 f i staniki kupuje tylko i wyłącznie firmy samanta,mają tez sklep internetowy samanta.pl.Wczesniej kupowałam z triumpha,ale te są o niebo lepsze! Fajnie modelują i podtrzymuja biust.Ceny koło 100 i więcej.Często mają spore przeceny na wyprzedazach,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biuściasta masz adresy
Eden i Szame w Carrefour na Bemowie CH Land na Wałbrzyskiej (szyld Felina) tel 549 91 91 Satine Bielizna na Puławskiej 24B k.Cafe Brama Arkadia sklep Victoria, na 1 pietrze, tam też Gorseteria Jagiellońska 1 masz na razie tyle, bez problemu dostaniesz tam duże rozmiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inez 35
dziewczyny ja tez kupuje w Triumph ale drogo tam i szukam tanszych a stroje kapielowe jakie i gdzie kupujecie? jak ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inez w te lato na plaży obowiązuje strój topless, więc o staniku zapomnij. Spraw sobie jedynie ładne stringi na plaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka1
hej. Chętnie podam ci linki do forum i bloga. W forum dziewczyny piszą o słynnym sklepei pani Hani. Ale nie jest to jedyny sklep gdzie mozna kupic ładne staniki w rozmairach także do K. kolorowe i nezabudowane i dobrej jakości biusciaste.prv.pl jesze miły blog do poczytania http://stanikomania.blox.pl/html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surykatka1973
jeżeli znasz angielski polecam http://www.brastop.com -fajne wzory, tanio, szybko polski sklep wart polecenia to http://bellissima.com.pl ale drogo, nie tak szybko jak na brastopie. Mam 80f, od jakiegoś roku kupuję tylko w tych dwóch sklepach... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wszystko rozumiem ale jak chcesz sobie popodnosic tematy to mzoe nie takie z 2007 roku?? jaki żal no... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×