Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biusciasta.........

biuts 85 DD / 80 E

Polecane posty

Gość biusciasta.........

Czesc Forumiowiczki :) Mam rozmiar 85 DD albo 80 E.. Jestem z Warszawy i przyznam szczerze, ze zmuszona jestem kupowac staniki na bazarach dla starszych pan.. ( czasami uda mi sie cos wybrac co nie wyglada jak namiot :/ ) Dlaczego??? Poniewaz nie znam zadnego sklepu w ktorym bylby fajny wybor biustonoszy w takim wlasnie rozmiarze.. a mam dosc i najnormalniej w swiecie jest mi wstd wchodzic do sklepow mowic jaki mam rozmiar a pani ekspedientka 2 pary stanikow rzuca na lade i mowi wiecej nie mamy w tym rozmiarze.. Bardzo bym prosila o namiary ( adresy ) sklepow gdzie warto zajzec.. Ponoc jest jakis jeden sklep w Warszawie gdzie jest jakas pani co dobiera rozmiary itd.. glosno o tym bylo w tv itd ale niestety tez nie wiem gdzie.. Prsze o pomoc wszystkie wiedzace :) Z gory dziekuje.. i bede bacznie sledzic topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam duze cycki
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że nie każdy lubi internetowo.. Ale ja kupuję tu: www.wyprzedazebielizny.pl szczególnie fajna jest bielizna tej firmy www.gaia.com.pl A jak nie to Allegro.. Zawsze jest to wyjście, że jak nie będzie pasował to sprzedam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupuje biustonosze www.quelle.pl są stosunkowo tanie i maja duże rozmiary dobrze się wymierz , można odesłać bez problemu mają też minimajzery i szerokie ramiączka gatunkowo super,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×